E

Er
17 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
2 yıl
Arıyorum 2. el antika-retro-nostalji pc ve konsol vb. cihazlar
arkadaşlar selam, 1995 öncesi retro pc, cihaz vb arıyorum. Elinde arşivi olup satmak isteyen olursa görüşebiliriz.
E
13 yıl
Adobe Flash Uygulamalar/Web Siteleri yaptırmak isterseniz....
arkadaşlar flash uygulamalar, oyun ya da web sitesi yaptırmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz, referanslar için;

www.ercanerku.com
E
13 yıl
jailbreak edilmiş iphone da ibb trafik uygulaması..
arkadaşlar selam,

jailbreak edilmiş 2g iphone 'a ibb trafik programını yükleyemiyorum... hata veriyor? (bu vers.na yüklenemez diye) ne yapmam lazım?

2.2.1 telefonun software vers.
E
13 yıl
x16 ama gt9800 den çok daha iyi bir ekran kartı isteği...
arkadaşlar selam,

bende şu an 9800 gt ekran kartı var. bunu değiştirmek istiyorum. fakat anakartı da değiştirmek istemiyorum. sadece pci exp. x16 desteği var şu andaki anakartın. 9800 gt den çok daha iyi bir ekran kartı olupda x16 desteği olan bir ekran kartı var mıdır bildiğiniz?
E
14 yıl
firma isimleri hakkında yardıma ihtiyacım var?
arkadaşlar,

1) Boğaziçi, Arena bilgisayar gibi ama daha orta seviye distribitör firmalarının isimlerine/site adreslerine ihtiyacım var. Bilgisayar donanım sektöründe Orta ölçekli ama piyasada sözü geçen distribitör v.b

2) Diğer tüm sektörlerde bu şekilde çok büyük değil , orta ölçekli olup tabir-i caizse "gelecek vaad eden, ancak ismi fazla duyulmamış, hatta teknolojiyi çok yerinde kullanan firma isimlerine/site adreslerine ihtiyacım var. Örneğin: Mobilya sektöründe Autocad ya da diğer bilimum programları kullanarak kendi tasarımlarını üreten orta ölçekli firmalar gibi.. (tüm sektörlerde)


bu konularda bilgi sahibi olan arkadaşlar yazabilirse firmaları çok sevinirim.
Ya da bildiğiniz online kataloglar varsa o da süper olur...?
E
16 yıl
1 tblık diskler ve fazla dosya sorunu
arkadaşlar selam, 1tblık harici diskiniz var diyelim. bu diske atıyorum 1 milyon dosya kopyalayınca ya da 800.000 sorun çıkar mı? dosyaların bozulması v.b gibi (tabii ki hepsi tek klasör de olmayacak) klasör sayısı da çok olacak
E
16 yıl
4 perde yi tek bir yerden kontrol etme ama nasıl?
arkadaşlar 4 tane perdede gösterilecek görüntüyü tek bir merkezden kumanda etme ve 4 görüntünün de birbirinden farklı olması ve istendiği zaman istenilen slaydın istenilen perde gösterilmesi durumu var. bunu nasıl bir sistemle yaparım?

4 farklı görüntünün tek merkezden kontrol yani... ama sistem nasıl olmalı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.