Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Worldcard Spotify Döviz Farkı Saçmalığı

A axlrose. Konu Sahibi
2 ay (1315 mesaj)
Normalde Spotify tutarını iş bankası maximum kartımdan çekiyordum her ay fix 8.99TL. Bu ay bazı sebeplerden dolayı WorldCard'a aldım. Bir baktım 9.37 TL kesmiş. Spotify sitesine girdiğimde makbuzda yine 8.99TL yazıyor.

Ayriyeten Binance üzerinden 150 TL'lik bir işlem yaptım, bakın yapıkrediden gelen sms onayında bile 150 TÜRK LİRASI yazıyor. Fakat kredi kartı hareketlerine girdiğimde 157 TL kesmiş.

Müşteri hizmetlerini aradığımda iki olay için de döviz farkı cart curt dedi.

Yahu böyle saçmalık olur mu? İş bankası niye aynı şeyi yapmıyor? Diğer bankalarda durum nasıl bilmiyorum. İş bankası mı enayi oluyor yoksa Yapıkredi mi çok kurnaz? Gelecek ay borcumu ödediğim gibi Worlcard'ı mı kapatacağım.

Yakışmadı Koç Holding... Yakışmadı Ali Başkan... Sırf sizin için Gold kart başvurmuştum oysa...
F F.U.
2 ay (204 mesaj)
Yapı Kredi'de bu olay var evet. Spotifydan çekilen TL tutarı USD'a çevirip tekrar TL'ye çeviriyor. Şikayetvardan kayıt oluşturup farkı alanlar oldu. Ama her ay bu eziyet çekilmez.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


S SYLAS
2 ay (10143 mesaj)
Papara ile ödüyorum ben hem 8.99 çekiyor hem yüzde 50iade veriyor öneririm.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


3 3erkay98
2 ay (139 mesaj)
Worldcard pişmanlık itunes'dan bile ek ücret kesiyor
T trovin
2 ay (26 mesaj)
yapikredi.com.tr İnternet sitesindeki “bize yazın” formunu doldurup kur farkının iadesini isteyin 2 gün içinde kartınıza yatırıp eve geri iade ettiklerine dair mektup yolluyorlar.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S senseman62
2 ay (2589 mesaj)
Tosla da aynısını yapıyor, papara ile ödeyin< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.