S

Yarbay
09 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
33 üye
Görüntülenme (?)
576 (Bu ay: 7)
Gönderiler Hakkında
S
2 ay
MAXİMUM e-ticaret kampanyası
Maximum Mobil’den katılıma özel Çiçeksepeti, Gittigidiyor, Hepsiburada, Pazarama, Morhipo, N11 ve Trendyol'dan 3-31 Aralık 2021 tarihleri arasında
tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri ilk alışverişe 50 TL MaxiPuan!

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları
(Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı) kullanılarak yapılan alışverişler.

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?IdCampaign=NTk4NQ==-ISB&utm_source=maximummobil&utm_medium=app
S
3 ay
Bankomat Kart ile her 250 TL e-ticaret alışverişinize 10 TL, toplam 40 TL
https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/bankomat-kart-ile-her-250-tl-e-ticaret-alisverisinize-10-tl-toplam-40-tl-bankomat-para-23034

    <li class="ql-align-justify">VakıfBank Bankomat Kart ile 1-30 Kasım 2021 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 250 TL ve üzeri e-ticaret alışverişine 10 TL, toplam 40 TL Bankomat Para hediye edilecektir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en fazla 40 TL Bankomat Para hediye edilecektir.</li><li class="ql-align-justify">Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan INTERNET yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. INTERNET kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.</li><li class="ql-align-justify">VakıfBank Worldcard'lar, mail order, nakit çekim, iade ve iptal işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.</li><li class="ql-align-justify">Sadece internet üzerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanyadan VakıfBank bireysel Bankomat Kart sahipleri yararlanabilir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para'lar 10 Aralık 2021 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart'larına yüklenecektir.</li><li class="ql-align-justify">Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.</li><li class="ql-align-justify">VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.</li>
S
7 ay
Bayrama özel giyim alışverişlerinize 30 TL’ye varan chip-para
https://www.akbank.com/tr-tr/genel/icerik/Sayfalar/giyim-kampanyasi.aspx

    <li class="ql-align-justify">Kampanya 1 - 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanya kapsamında bireysel asıl Akbank Kart ile online alışverişleriniz dahil her 200 TL ve üzeri giyim harcamasına 10 TL, toplamda 30 TL chip-para hediye edilecektir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank'ta kayıtlı cep telefonu numarasından "MODA" yazıp 4566'ya SMS göndermesi veya Axess Mobil'den "Hemen Katıl" butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki "Kampanyalarınız" başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından 'kayıt oldunuz' bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.</li><li class="ql-align-justify">Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 30 TL chip-para kazanabilir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanyadan sadece açık bireysel asıl Neo ve Akbank Kart sahipleri yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanyaya internet üzerinden yapılan alışverişler dahildir.</li><li class="ql-align-justify">Axess, Wings, Free, ticari kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.</li><li class="ql-align-justify">ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.</li><li class="ql-align-justify">Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca 200TL ve üzeri ilk işlem kampanyaya dahildir.</li><li class="ql-align-justify">Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra 2 iş günü içinde kartınıza yüklenecektir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.</li><li class="ql-align-justify">Katılım için gönderilen SMS'ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.</li><li class="ql-align-justify">İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.</li><li class="ql-align-justify">Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar</li>
S
8 ay
Maximum İle Seç Kazan Kampanyası
20 Mayıs-10 Haziran 2021 tarihleri arasında İş Bankası kredi kartlarınızla Maximum Mobil’den seçeceğiniz 4 farklı sektörün her birinden tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapın 100 TL MaxiPuan kazanın!

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?IdCampaign=NTA0OQ==-ISB&utm_source=maximummobil&utm_medium=app

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları ve ek kartları
 
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Cüzdan yüklemeleri, Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.
 
Kampanyaya Detayları:
• Kampanyaya katılım sağlanarak sektör seçimi yapılabilmesi için uygulamanın en güncel sürümünün yüklü olması gerekmektedir.
• Kampanya kapsamında yalnızca sektör seçimi yapılıp katılım gerçekleştirildikten sonra gerçekleştirilen alışverişler dikkate alınacaktır. Sektörler seçildikten ve katılım sağlandıktan sonra seçilen sektörlerde değişiklik yapılması mümkün olamamaktadır. Kampanyaya dahil olan sektörlerin ikonları ve açıklamaları için lütfen tıklayınız.
• Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilmesi için seçilen 4 sektörün her birinde tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir.
• Seçilen 4 sektörün her birinde tek seferde 200 TL ve üzeri alışverişin tamamlanmasının ardından 100 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 100 TL’dir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
• E-ticaret sektörü seçilmesi durumunda yapılacak işlemlerin e-ticaret işlemi olarak sayılabilmesi için listede yer alan işyerlerinde yapılması gerekmektedir. E-ticaret sektörüne dahil edilecek işlemlerin yapılabileceği işyeri listesi için lütfen tıklayınız. İlgili liste içerisinden gerçekleştirilen işlemler satın alınan ürün kategorisinin ait olduğu sektöre bakılmaksızın kampanya kapsamında e-ticaret olarak değerlendirmeye alınacaktır.
• Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, Maxipuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.
 
Ödül Kullanımı: Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar 18 Haziran 2021 tarihinde en son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecek olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 29 Haziran 2021 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
 
Ek koşullar: T. İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.