Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
99
Tıklama
1
Öne Çıkarma
WhatsApp sohbet kilitleri, yakında bağlı tüm cihazlar arasında senkronize edilebilecek
A
4 ay
Yüzbaşı
Konu Sahibi

WhatsApp sohbet kilitleri, yakında bağlı tüm cihazlar arasında senkronize edilebilecek
Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özellikler test etmeye devam ediyor. Yakın bir zamanda ortaya çıkan bir rapora göreyse WhatsApp, bağlantılı cihazlar için bir sohbet kilidi özelliği üzerinde çalışıyor.Ayrıca Bkz.12,9 inç ekrana sahip yeni nesil iPad Air yolda: İşte beklenen özelliklerWhatsApp, sohbet gizliliğini iyileştiriyorWhatsApp, kullanıcılara Android için WhatsApp'taki konuşmalarının gizliliği üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için yeni bir özellik test ediyor. WhatsApp beta 2.24.4.14 güncellemesinde ortaya çıkan özelliğe göre artık ana cihazda bir sohbet kilitlendiğinde, tüm bağlı cihazlardaki o sohbet otomatik olarak kilitlenecek.WhatsApp sohbet kilitleri, yakında bağlı tüm cihazlar arasında senkronize edilebilecek
Yukarıdaki ekran görüntüsünde de görülen bu özellik ile sohbet kilitleri artık cihazlar arasında senkronize edilebilecek. Böylece bağlantılı bir cihazdaki tüm kilitli sohbetlerin listesini açmak için gizli bir koda ihtiyaç duyulacak ve birden fazla cihazdaki konuşmalar için ekstra bir güvenlik katmanı sağlanacak.
Kaynak:https://wabetainfo.com/whatsapp-beta-for-android-2-24-4-14-whats-new/

 Haberi Portalda Gör

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.