Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
88
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Web Sitesine Python Yorumlayıcı Entegrasyonu
C
2 ay
Er
Konu Sahibi

Selam arkadaşlar. Bir proje ödevim var, w3schools benzeri bir eğitim platformu yapacağım. Web sitesine kullanıcıların kodunu çalıştırabileceği bir python yorumlayıcı entegre etmem lazım. WebAssembly adında bir teknoloji buldum ama kurulum kısmında sıkıntı yaşadım. Bu konuda bilginiz varsa sadece bu dediğim teknolojiyle de değil herhangi bir teknolojiyle nasıl bu entegrasyonu yapabilirim.
K
2 ay
Yüzbaşı

Yapmak istediğin şeye göre değişir. Serverında runlamak istersen farklı durum serverda overhead olmasın dersen farklı durum o zaman kullanırsın webassembly< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

D
2 ay
Yarbay

Kullanıcının ne kodunu çalıştıracaksın.

Gönderen ne kodu gönderecek ? Benim bildiğim henüz ne olursan ol gene gel diyen sadece Hz.Mevlana. Onun dışında eğer bu site python kodu çalıştıracaksa. Yanı gelen python kodu yazıp bunu sunucuda çalıştıracaksan.

Kodu önce post ile sunucuya indir sonra eval ile çalıştır.

Lakin bu çok büyük güvenlik açığı barındırır.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.