Bilen yok galiba? |
Jöle profesyonel wax amatör işi kısaca. Jöle ile inek yalamış gibi olur ama wax ile şekil verirsin o kadar. |
Jöle kullanan kaldı mı ki günümüzde? Ne parlardı gençlerin kafası bee... |
tutucu özellikli wax ve sprey alacaksın.sprey alırken ucuza kaçma, saçların yıpranır ve dökülür. |
wax daha iyidir joleden, kaliteli alırsan istediğin saçı yaparsın, jole çok parlar ve artık kro işi oldu, Waxı sogru uygularsan sürdüğün bile belli olmaz sanki doğal hali gibi duru saç hoş olur yani |
İnce telli bi saçım var ne sprey önerirsiniz veya wax? |
ikisini de kullanmam kullananada tavsiye etmem şampuan bile kullanmıyorum ortak özelliği saçı berabat etmeleri ilerde anlayacaksın |
LA 3.5 santim saç rüzgarda hareket mi eder yahu. |
Bi rüzgar vurduğunda taradığım yönün tersine yatıp karmakarışık oluyor o zaman gör sen |
BEn hobby nin saç spreyini kullanıyorum. Önce sık sonra tara şekilde. Yoksa parlıyor kafam. Eğer bilinen bir parlamadan saçı sağlam tutan bi ürün varsa söyleyin de kullanalım beyler. Saçım uzun neredeyse omuz altında. Gerçekten çok yardımcı olursunuz. |
Sprey olarak öneriler var mı arkadaşlar? Taft iyi midir sizce 1 günü çıkartacak bir sprey arıyorum şu ana kadar çoğu kişi taft iyidir diyor kullanan var mı? |
@Jermaine. buna sahip olmayan anlamaz benim de aynı sekilde ruzgar bi vursun sekil mekil kalmiyo ortada dagiliyor sacma sapan sekillere giriyor nefret ediyorum ben de millette bir tel oynamiyor benim sac ne hallere geliyor |
Buna sahip olmayan anlamaz derken neyden bahsediyon hayırdır? Lise sonunda kadar subay ve amerikan traşıyla gezmiş bir adam var karşında |
Ondandir demek |
Dostum ben Syoss volume lift kullanıyorum. Saça wax sürüp sprey kullanınca 1. gün hiç bozulmuyor, 2. gün idare eder şekilde duruyor. Fiyatı da 18-19 TL civarı. |
Saçımı dışarı çıkacağım her gün önce fönler,sonra Tony&Guy ile spreylerim. Sprey medium olmalı,çok rüzgarlı havalarda bile bozulmuyor,tavsiye ederim |
Saçı şekli bozulmayacak şekilde tutmak için ne kullanayım?