F

Yarbay
24 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme (?)
143 (Bu ay: 7)
Gönderiler Hakkında
F
4 hafta
20-25 bine araba
Normalde kenarda 90 bin TL lik altın var ancak ben sırf işe gidip gelmek için 2 otobüs değiştiriyorum o yüzden araba alayım diyorum. Onun dışında uzun yol yapmaya babamın astrası var onu kullanıyorum.

Şimdi bana yıllık vergisi sigortası filan fazla masraf çıkartmayacak bir araç lazım. Nelere dikkat etmem lazım araç seçerken? Amaç az paraya işe gidip gelmek. Motorsiklet de düşündüm ama kışın zor olur gibime geliyor.
F
geçen ay
6S Plus’ta saçma sapan huylar başladı
Arkadaşlar bu planlı eskitme denilen olayın bir parçası mı bilmiyorum ama telefonda saçma sapan huylar baş göstermeye başladı.
1- Ekran döndürmenin çalışmaması.
2- Siri’nin bir çalışıp bir çalışmaması. Basıyorsun söylüyorsun duymazdan geliyor.
3- Kamerada titremeler.

Aklıma geldikçe eklerim. Telefona rest atınca düzeliyor ama bir gün sonra yine başlıyor saçma sapan şeyler yapmaya.
F
2 ay
Kasap Tecrübesi Olan Biri Lazım Acil
Kendisi, bir yakını veya tanıdığı KASAP olan biri lazım bana acil. Akıl danışmak için. Var mı aramızda böyle biri görüşebileceğim?
F
3 ay
5 Litre Elidor Şampuan 114TL
https://www.yhm.com.tr/elidor-sampuan-5-lt-

Çoğu yerde 140-150 tl olan bu şampuan 114TL kargo dahile geliyor. Alırken yanına soğan patates filan da ekledim sorunsuz geldi. Tavsiye ederim.
F
3 ay
Led Spot Kullanan Arkadaşlar Yardım!!!
Arkadaşlar merhaba. Yeni yaptığımız evin ışıklandırması için sıva altı led spot yapmak istiyorum. Bazıları uzun ömürlü olur diyor, bazıları da sürekli bozulur uğraşır durursun diyor.

Cata marka almak istiyorum. Bu konuda bilgisi ve tecrübesi olanlardan yardım istiyorum.
F
3 ay
Silinsin
Silinsin
F
6 ay
Kalıcı Hayvan Barınağı Var mı?
Evimizdeki kedileri teslim edebileceğimiz, ücretli veya ücretsiz barınak veya bakımevi var mı ülkemizde? Evde 3 tane kedi var, annem bakamıyor artık ve bir şekilde mutlu olabilecekleri bir ortama yollamamız gerekiyor en azından 1 tanesini.

Hayvanların eziyet çektiği çöplük barınaklardan bahsetmiyorum. Yanlış anlaşılmasın.
F
8 ay
Sıcak fırsatlar’a giriş yapamıyorum
IOS Chrome’dan mobil sürüm sıcak fırsatlar bölümüne giremiyorum. Mini sürümden girebiliyorum ancak mobil sıkıntılı. Mobilde başka bölümlerde de sıkıntı yok ama sıcak fırsatlara girilmiyor. Sebebi nedir?
F
9 ay
iPhone pili nerede değiştirilmeli?
6S plus telefon kullanıyorum. Pili acayip bitik durumda. Fiyat olarak da çok uçuk bir miktar vermeden nasıl değiştirebilirim pilini?
F
9 ay
Hepsiburada Zorla Para İadesi Yapıyor (YARDIM)
18 ay önce 199TL'ye aldığım Oral B şarjlı diş fırçası arıza yaptı, HB'ye gönderdim tamir etsinler diye. 4 aydır haber alamıyorum kendisinden. Baktım geçen gün para iadesi kararı almışlar. Halbuki halen 369TL ye satılıyor aynı ürün HB'de. İtiraz ettim ama sonuç alamadım. Çek tanımlayın aynısını aynı fiyata alayım dedim, iadesi yapılmış çek veremeyiz dediler. Bu aşamada yapabileceğim bir şey var mı? Tüketici hakem heyeti ne karar verir onlara sunsam bu bilgileri?Ürün linki;https://www.hepsiburada.com/oral-b-pro-2900-siyah-2-li-avantaj-paketi-sarj-edilebilir-dis-fircasi-pm-HB00000BQ08A
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.