Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
651
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Vista DirectVobSub 1080p Sorunu

S Silmaril Konu Sahibi
14 yıl (562 mesaj)
Merhaba Arkadaşlar,

Çok ilginç bir sorunum var nasıl çözebileceğimi henüz bulamadım. Bir süredir codec olarak K-lite kullanıyorum ve hemen her yönü ile mutluyum. Fakat yeni kurduğum HTPC'de (Vista x86) 1080p mkv uzantılı film izlerken bir türlü DirectVobSub açılmıyor altyazılar için, elle ffdshow ile açmam gerekiyor ve değişik çözünürlüklü filmle riçin habire altyazı boyutu ayarlamam gerekiyor. DirectVobSub neden çalışmıyor çözemedim, yardımcı olabilecek var mı ?

Teşekkürler,
S Silmaril Konu Sahibi
14 yıl (562 mesaj)
Sanırım bu soruna çare bulabilcek olan yok


Bu mesaja 1 cevap geldi.

R RaSCaL
14 yıl (115 mesaj)
Bence directvobsubla uğraşmaktansa .mkv leri oynatmak için Kmplayer, gom player, media player classic home edition gibi playerlarla seyretmen daha avantajlı


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S Silmaril Konu Sahibi
14 yıl (562 mesaj)
MCE edition kullanmaya çalışıyorum da, salon için HTPC kurdum. Mümkün mertebe windows arabirimine hiç girmeden direk MCE kullanarak kontrol etmek istiyorum aleti. Önerileri için teşekkürler yine de.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S SERIM
14 yıl (1801 mesaj)
XP kullanın yahu ne gerek varki vistaya. gereksiz yere bi sürüde sistem kaynagı kullanıcak, oturmuş bir sistem olarak xp media center editiion kurmanı öneriyorum.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.