Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
8
Cevap
0
Tıklama
20
Öne Çıkarma
Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile Çıkış Yapacak!

T TackleBarry Konu Sahibi
geçen hafta (724 mesaj)
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere Paradox Strateji oyunları ülkemizde online oyunlar dışında en çok satan oyunlar kategorisinde yer alıyor. Bu haberi almamız sadece an meselesiydi ve beklediğimiz haber geldi. Vampire The Masquerade Bloodlines 2'nin Türkçe Dil Desteği ile çıkış yapacağı haberini duyduktan sonra uzun bir süre Türkçe hakkında başka bir gelişme görememiştik. Paradox nihayet Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapıyor!

Bugün size sevinçle söylemek istiyorum ki Paradox'un sıradaki Grand Strateji oyunu Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile çıkış yapacak!

https://store.steampowered.com/app/529340/Victoria_3
Not: Henüz resmi bir açıklama gelmedi fakat oyunun Alpha sürümü sızdırıldı ve içinde Türkçe dil dosyaları olmakla birlikte oyunun aktif olarak kısmen Türkçe olduğu görüldü.
Not 2: Oyun henüz erken aşamadadır, çıkmasına en az 1 yıl olduğunu hesaba katın.

Paradox oyunları zaten ülkemizde çok fazla satıyor. Türkçe Dil Desteği ile birlikte Victoria 3 orijinal oyun satışları diğer Paradox strateji oyunlarına göre gözle görülür bir şekilde artarsa ülkecek Paradox'u kazandık demektir ve bundan sonraki tüm oyunları Türkçe olacak manasına gelir!

OYUN İÇİ GÖRSELLER

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 14 Mayıs 2022; 16:7:27 >


L Lone Ranger
6 gün (65 mesaj)
Bu oyun yapımcıları/yayıncıları Dolar ve Euro'nun zirve yapmasını ve daha tam güncellenmesede Steam'in kur güncellemesini mi bekliyorlardı anlamadım. Hiç yoktan iyidir ama güzel gelişme.
D Dark7
6 gün (536 mesaj)
Güzel gelişme.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S Sele177
5 gün (132 mesaj)
Zaten satın alacağız da en azından istek listesine atsın herkes de iyice şevklensinler. :)
S Shiningeagles24
5 gün (95 mesaj)

T TackleBarry Konu Sahibi
5 gün (724 mesaj)
Benim bir emeğim yok bu projede, bugüne kadar Paradox oyunlarını orijinal olarak alıp, oyunun canlı yayınlarında en çok izleyenlerin Türk olması, forumlarında oluşan kendiliğinden Türkçe dil desteği talepleri gibi topluluğun dolaylı yoldan başarısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 14 Mayıs 2022; 17:16:23 >


Bu mesajda bahsedilenler: @Shiningeagles24

G Guest-482C2DBFE
5 gün (11 mesaj)
Bu iyi haber. Umarım önümüzdeki çıkacak oyunlarda türkçe olarak çıkar. Düşünsenize Mafia 4 Türkçe olarak çıkıyormuş. İnanılmaz olurdu.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R Return to Monke
5 gün (12231 mesaj)
Paradox oyunları ülkemizde çok satılıyordur fakat paradox oyunları zaten ne kadar satılıyor ki? Blockbuster AAA oyunları gibi kar marjlı satılan oyunları yok ki. Üstelik herkesin boş yere eleştirdiği "dlc" olayını da unutmamak lazım.
İ İbrahim770
3 gün (320 mesaj)
Ben daha fazla ilgi çeker diye düşünüyordum bu haberin. Sonunda diyelim... Kim yerelleştiriyor< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.