Bu tür sitelere araç götürmek paralı değil, sadece zamanınız gidiyor. Zamanınız varsa gidin kaybedeceğiniz bir şey yok. Ben 3 sene önce arabam.com a satmıştım. O zamanlar piyasa canlıydı, iyi fiyat veriyorlardı. Halen arada bir girip bakıyorum şuan piyasa kötü iyi fiyat vermiyorlar.
Yok hocam hiç götürmedim sahibinden ilana koydum 2 gün içinde sattım istedigimle arasında 20 bin TL olunca çok bekletmek istemedim bu durgun piyasada verdim gitti
Hocam ilana koydum anında aradılar 39 favori oldu ilkggun satsam satardım biraz pazarlık falan derken 2 gün surdu bende başka yere götürme gereği duymadım 5-10 bin icin
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >