Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
369
Tıklama
0
Öne Çıkarma
vaio E serisi görüntü problemi

S sepulturgay Konu Sahibi
11 yıl (4436 mesaj)
selam 2 gün önce eb3m1e vaio aldım. 1 gb 5650 gpu var üzerinde. masaüstünde ve fotoğraflarda bir sorun yokken, açtığım bütün vieolarda uzantısı kalitesi farketmeksizim hep bir netsizlik, renklerde parlaklık, ve siyah renkte fazlalık gözlemliyorum ve keskinlikten eser yok diyebilirim.

çözüm denemelerim
ekran kartını kaldırdım yeniden yukledim olmadı
guncel sürücüyü indirip denedim olmadı
codec yukledim olmadı
farklı oynatıcılarda açmayı denedim olmadı.


bu sorunla karşılaşan yada çözen var mı ?
A Akid
11 yıl (3043 mesaj)
Bende de aynı problem var denetim masası\donanım ve ses\güç seçenekleri\plan ayarlarını düzenle\gelişmiş güç ayarlarını değiştir'e gir orada mültimedya ayarları\video yürütülürken seçeneği var ikisini de dengeli yap biraz olsun düzelme oluyor.
S sepulturgay Konu Sahibi
11 yıl (4436 mesaj)
hocam denetim masasında donanım ve ses diye bir seçenek yok ?
E Ed -
11 yıl (10364 mesaj)
Catalyst'ten Video ayarlarından "Uygulama Ayarlarını Kullan" seçeneğini aktif ederek dener misiniz? sanırım o zaman düzelecek.
S sepulturgay Konu Sahibi
11 yıl (4436 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Crosshair

Catalyst'ten Video ayarlarından "Uygulama Ayarlarını Kullan" seçeneğini aktif ederek dener misiniz? sanırım o zaman düzelecek.o ayar seçili zaten hocam, istesemde değişmiyor
A Akid
11 yıl (3043 mesaj)
O zaman sağ alttaki pil işaretine bas oradan diğer güç seçeneklerine gir oradan plan ayarlarını değiştire gir karşına çıkar.
S sepulturgay Konu Sahibi
11 yıl (4436 mesaj)
quote:

CCC ayarları değişiklik göstermemesi için VAIO Control Centerdan Display-Color Mode Setting-Do not apply color mode seçmek gerekiyor.

İki ayar çakışıyor gibi düşünebiliriz.


çözüm buymış Sayın nickli arkdaşa teşekkürlerDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.