A

Yarbay
12 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
252 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
2 yıl
Lenovo Yoga Slim 7 i7/16GB/1TB 13.999₺ (Mediamarkt)
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_82a300c6tx-yoga-slim-7-i7-1165g7-16gb-ram-1tb-ssd-14-full-hd-win10-home-laptop-slate-gri-1217163.html
Bu fiyatlarda ki bilgisayarlar ne kadar sıcak fırsat tartışılır ama ihtiyacı olan için çok iyi fırsat en ucuz 19.000₺

Not : Slim 7 Pro değil bilginiz olsun arada ekran ve kasa kalitesi dışında çok fark yok.

akakçe :
https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-lenovo-yoga-slim-7-82a300c6tx-i7-1165g7-16-gb-1-tb-ssd-iris-xe-graphics-14-full-hd-notebook-fiyati,1352853185.html
A
2 yıl
Turknet adına dolandırıcılık girişimi
Merhaba, 02129900271 numaralı telefondan arandım ve Turknet’ten aradıklarını televizyon hizmeti için kurulum yapmak istediklerini söylediler arayan kişilerin dolandırıcı olduğu aşikar yalnız benim merak ettiğim benim Turknet abonesi olduğumu nereden biliyorlar başına gelen var mı?
A
3 yıl
Turknet iyice sapıttı!
Çok uzun zamandır kullanıyorum en başta kullanıcı dostuydu müşteri hizmetleri dışında herşey güzeldi yapa altyapısında 80 mbit indirme 30 mbit yükleme hızı alıyordum aradan geçen bir süre sonra bir anda indirme hızı 47 mbit’e düştü defalarca aradım kontrol ettiler TT kaynaklı sorun sebebiyle alabileceğiniz maksimum hız bu dediler neyse dedik yapacak bir şey yok devam ettik, 3 gün önce hız bir anda 10mbit’e düştü şikayet kaydı açtım burada ki yetkiliyede bildirdim dönüş olarak bölgenizde genel bir düzeltme olmuş ya sizi TT altyapısına alalım yani yapadan çıkaralım yada bu hızdan devam edin dediler peki sorun düzelecekse geçelim ama hız ne olacak dedim verdikleri cevap 80 mbit indirme 35 mbit yükleme yani daha önce TT kaynaklı olarak veremedikleri hız bir anda tekrar yükseldi yalnız tek bir durum var o da TT altyapısına geçtiğiniz için artık telefon hizmetine 3₺ değil 10₺ vereceksiniz yada yalın kullanacaksınız dediler. Buradan şunu anlıyorum Turknet son 1 yıldır kasıtlı olarak benim hızımı düşürmüş ve yalan söylemiş şimdi de bana 3₺ olarak taahhüt ettikleri telefon hizmetini kesmek için yine kasıtlı olarak benim hızımı düşürerek beni yapa altyapısından çıkarıyor anlayacağınız uyanıklık peşinde anlaşılan yavaş yavaş yeni alternatifler bakacağız şimdilik 3 aboneliğim var duruma göre taşımaya başlayacağım.
A
3 yıl
12 Pro Max 128GB Gümüş - Kurşun Gri(HB) 15.499TL
Bu fiyata telefon alınmaz o parayla öküz alırızcılar gelecek yapacak bir şey yok ama bu fiyata hiç inmemişti diye biliyorum almak isteyen kaçırmasın.

https://www.hepsiburada.com/iphone-12-pro-max-128-gb-p-HBV00000YEBIP

Edit : Link
A
3 yıl
Turknet internet kesintisi
Son zamanlarda sürekli internet komple kesiliyor ve her kesildikten sonra hız yarı yarıya düşüyor ve bu sorun sadece bende değil daha önce davet etme hatasına düştüğüm arkadaşlarımda da oluyor. Hız sorununu çözdürmek haftalar sürüyor aradan biraz zaman geçiyor ve tekrar kesinti oluyor hız yine düşüyor öyle ki 88mbit ile başladığım Turknet maceram şimdi 23mbit’lere kadar düştü ne yapacağız nasıl kurtulacağız inanın bilmiyorum.
A
4 yıl
Turknet VoWiFi problemi!!
Bir arkadaşım Turknet nasıldır diye sordu bende bir sorunun olmadığı sürece iyidir çünkü müşteri hizmetleri çok sıkıntılı dedim tamamdır bir şansımızı deneyelim dedi ve taahhüt süresi biten ev ve iş yerinde ki internet ve telefonunu taşıdı, evde en ufak sıkıntısı yok internet olması gereken hızda telefon sorunsuz ve Turkcell VoWiFi hizmetini sorunsuz kullanıyor ama önemli olan bodrum katında olan iş yerinde bu hizmet çalışmıyor ve her yöne verdikleri telefon hattı sadece cep telefonlarını arayabiliyor. Forumdan gördüğüm kadarıyla hizmeti aile profiline aldım VoWiFi geldi ama bu sefer de internet komple gitti tekrar normal hale getirince de VoWiFi gidiyor çözüm için Turknet aylık 12 ₺’ye sabit IP teklif ediyor çünkü hemen hemen bütün kullanıcıları VoWiFi hizmetinden faydalanamıyormuş halbuki ben sorunsuz kullanıyorum, arkadaşım evinde de sorunsuz kullanıyor sizden kaynaklı bir sorun için bizden neden ücret talep ediyorsunuz deyince de ses çıkmıyor. Türk Telekom kaynaklı sorunlarda empati kurabiliyorum sonuçta elden bir şey gelmez ama tek tuşla çözecekleri sorunu sırf inat için çözmüyorlar çok değişik bir firma yapacakları tek şey arkadaşı CGN havuzundan çıkarmak ama inatla yapmıyorlar şimdi arkadaş iki hizmetini de tekrar Türk Telekom’a taşıyacak boşu boşuna uğraşacak gerçekten garip bir durum.
A
4 yıl
TurkTelekom 10GB Fırsat Paketi (32 ₺)
Bugün itibariyle başlamış güzel fırsat gibi duruyor


< Resime gitmek için tıklayın >
A
6 yıl
Upload değerleri normal mi? (Turknet)
Arkadaşlar çok zorlu bir süreç sonunda Kablonet(Netmaster) rezaletinden Turknet’e geçiş yaptım hat değerlerim 75mbit down. 30mbit Upload gösteriyor hız testinde de yakın değerler alıyorum yeni olduğum için tam emin olamadım Turknet’te upload bu kadar yüksek mi?
< Resime gitmek için tıklayın >

Not : Bu arada Turknet’e geçmek isteyenler için söyleyeyim forum da faliyet gösteren müşteri temsilcisi dışında rezalet bir müşteri hizmetleri var bilginiz olsun.
A
6 yıl
iOS 11.3 ile birlikte Arabistan cihazlarına Facetime Gelmiş
Başlıkta da belirttiğim gibi yeni sürüm ile birlikte Suudi Arabistan cihazların’da FaceTime aktif olmuş henüz deneme şansım olmadı eve geçince sıfırdan kurulum yapıp deneyeceğim ama bilgilendirmek istedim.

Kaynak :https://support.apple.com/en-us/HT204170


< Resime gitmek için tıklayın >
A
6 yıl
Hangi Kargo Firması İle Çalışılmalı?
Malümunuz bütün kargolar sıkıntılı ama en az şikayetçi olduğunuz firma hangisi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.