Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
8
Cevap
139
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Uyku kaliteniz Ozlo kulaklıklara emanet
E
5 ay
Yarbay
Konu Sahibi

Uyku kaliteniz Ozlo kulaklıklara emanet
Kaliteli bir uyku uyumak insan sağlığını doğrudan etkileyen faktörlerden. Bu bakımdan insanlar uyku kalitesine dikkat etmek zorunda. Dış ortam seslerinden aşırı etkilenen hassas kişiler için kulak tıkacı veya kulaklık ile rahatlatıcı müzik dinlemek gibi çözümler mevcut. Ozlu Sleepbuds ise daha farklı bir çözüm sunuyor.Ozlo Sleepbuds nedir? Ozlo Sleepbuds yapay zekâ ile desteklenmiş bir tam kablosuz kulaklık. Kulaklığın silikon uçları şemsiye tarzında geliştirilmiş ve pasif olarak sesleri maskeleyebiliyor. Ayrıca gece boyunca rahatsızlık vermiyor. Uygulama ise kullanıcıya göre farklı müzikler çalarak gece boyunca dış seslerden arındırıyor.Ayrıca Bkz.Sennheiser Accentum Wireless kablosuz kulaklık tanıtıldıBarındırdığı sensörler ile uyku döngüsünü takip eden kulaklık istenirse belirli bir saatte müziği kapatıyor ve sadece pasif gürültü engellemeyi kullanıyor. Alarm zamanında ise özel müziklerle kullanıcı yavaş yavaş uyandırılıyor.Kulaklığın kutusu ise daha fazla dikkat çekiyor. Firma kutuya farklı sensörler yerleştirmiş. Ortamda ışık, sıcaklık ve ses değişimini takip ederek kullanıcıya bunları rapor ediyor. Buna göre tavsiyelerde bulunuyor.Ozlo Sleepbuds tek şarj ile 10 saat kullanılabiliyor. Kutusu ile bu 40 saat üzerine çıkabiliyor. Ortam sensörleri kullanıldığında bu süre azalabiliyor. Ozlo Sleepbuds bildiğimiz tam kablosuz kulaklıklardan biraz farklı ve 229$ bağış karşılığı alınabilen Ozlo Sleepbuds ilk etapta ABD ve Kanada’da piyasaya çıkacak.
Kaynak:https://www.kickstarter.com/projects/ozlosleep/ozlo-sleepbuds-the-next-gen-streaming-sensing-sleepbuds

 Haberi Portalda Gör

A
5 ay
Yüzbaşı

Kendi kulaklarım bile uyurken beni rahatsız ediyorken (asla sırt üstü ya da yüz üstü uyuyamam) kulak içi bir kulaklık ile uyuyabilmek kulağa pek mantıklı gelmiyor, en azından benim açımdan öyle.
D
5 ay
Yarbay

Bu kulaklıkları tasarlarken kulak içinden taşmayacak şekilde olmasına dikkat edilmeli. Mesela kablolu olup da küçük boyutta olanlar daha kullanışlı oluyor.Bunun haricinde bu gibi kulaklıklar horlayan eş, komşu gürültüsü için white noise vererek hayat kalitesinde büyük artış sağlıyor.
R
5 ay
Yüzbaşı

Bunun sadece kulak tıkacı olanlarından olsa süper olur hem fiyatı uygun olur hemde gereksiz yere müzik kuakligi almamaiş oluruz kim uyurken müzik dinler ki .< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

S
5 ay
Binbaşı

### TÜRKİYEDE SATILMIYOR ###Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
5 ay
Yarbay

Türkçe dersiniz sanırım kötüydü.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @SirrealsQ
S
5 ay
Binbaşı

Doğum yerim rusya sochi.
Derslerden de hep zar zor geçerdim.
Bu mesajda bahsedilenler: @Mr. Jingles
D
5 ay
Yarbay

Kulağa tehlikeli geliyor, Vertigo vs aklıma geliyor, umarım zararsızdır
N
5 ay
Yarbay

Benim gibi çevresel seslere aşırı duyarlı insanlar için hayati bir ürün. Umarım kısa sürede tüm dünyada yaygınlaşır.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.