Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
25
Cevap
0
Tıklama
8
Öne Çıkarma
Cevap: Uydu internet ağı Starlink, 32 ülke için hizmete hazır (2. sayfa)

N Nowitzer
2 ay (47 mesaj)
Bölgesel fiyatlandırma yapmadan burada satamazlar.
U ugah6aiw
geçen ay (2036 mesaj)
ÜLKEDE kazığa oturmaya çok hevesli abone olunca starlink v.s.e iş yapamaz...
C crawlers
geçen ay (161 mesaj)
Bunu; müstakil evde oturan godaman tipli insanlar alacak. Zaten zengin insanlar için, altyapısı olmayan, şehir merkezinde değil de, şehrin dışında yaşayan insanlar için.
Güngören'de apartman dairesinde oturan sen, evet sen, sen alamayacaksın maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crawlers -- 3 Haziran 2022; 18:19:58 >


K kerimcem
geçen ay (6954 mesaj)
batı dünyası için bile ucuz bir internet tipi değil 110$ iyi para adamlar 15-25 euroya alırken bunu neyapsın ordada şirketler yada tuzu kuru teknoloji meraklıları alır.
türkiyeye gelmesi zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Haziran 2022; 1:10:23 >


S Seto-Kaiba
geçen ay (445 mesaj)
Forumdaki eskiler bilir eskiden offline download diye bir olay vardı.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B Bilgisayar Bağımlısı
4 hafta (3367 mesaj)
Coin pumplaması ve Yapay Zeka hakkında saçma sapan konuşmasına kadar Elon Musk, çok saygı duyduğum biriydi fakat milyar dolarlık iş adamı olarak bu konulardaki absürt tavırları, son Ukrayna - Rusya savaşında da yine popülist saçma sapan twittleri ile Elon Musk'ın dahil olduğu her hangi bir şeyde düşük maliyet, herkes için ideal çözüm, süper şeyler beklememek gerek herkese tavsiye ederim. Ki coin mağduru falan da değilim onlara sorsak küfür ederler

Bilim, teknik, kişisel gelişim ile başlayıp her konuda bilmiş bilmiş konuşup aslında her şirkette olan hiçbir iş yapmadan çok şey biliyormuş çok şey yapıyormuş gibi para kazanan, terfi alan adamlar olur ya Elon Musk onların kralı bence valla helal olsun.

Yasaksız, ucuz hızlı internet hizmetinden çok global bir gsm vari premium bir iletişim hizmeti olacaktır. Devletlere popülizm yapmak, rest çekmek Twitter'da ona buna laf atmaya benzemez, senato da 2 oylamaya bakar. Mark bey'de pek bir özgüvenliydi mahkemelerde yeter artık demeye başlamıştır içten içe.

Tesla Model S, oldukça güzel bir araba fakat ne olduğu belli olmayan bir araç arkadaşlar hatırlamak gerek. F segmenti Mercedes S, Bmw 7 serisi fiyatına yaklaşmaya çalışan ama E segmenti sınıfında olan, 0-220 km/h arasında Bmw M5, Mercedes S63 Amg gibi araçlara kafa tutabilen, fakat sonrasında doğal olarak bu araçlarla yolları ayrılan, konfor ve kullanışlılık açısından da S ve 7 serisine yaklaşmaya çalışan ama segment ve konumu itibarı aynı konforu, gelenekselliğe odaklanmayan bir karma.

Starlink'te aynı şekilde Gigabit fiberler ile 4G-5G'ler arasında bu şekilde karma bir çözüm olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 7 Haziran 2022; 0:50:23 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.