Tyt matematikten sene başında Apotemi'yi çözüyordum fakat kasıntı gelince bıraktım. 3d'yi bitirdim. Şu sıralar ayt kasmaya çalıştığım için deneme çözmeye çalışıyorum elimden geldiğince. Sizce başka kaynak çözmeye gerek var mı bıraktığım Apotemi'yi kalan zamanda çözmeli miyim? Günde 2 tyt matematik denemesi çözmek mi daha verimli olur yoksa yeni nesil sorular içeren kaynaklardan düzenli soru çözmek mi? Bu arada mezunum, tyt matematik genelde 30'un altına hiç düşmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.
Apotemide zaten deneme konseptli değil mi? 40 40 çözün günlük
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @aliiiiharmanciiii