Tyrannosaurus ND511N20S1 Notebook alacağım. Marka ve Konf. İnceler misiniz ?
K
20 yıl (208 mesaj)
Teğmen
Konu Sahibi
< Resime gitmek için tıklayın >
Ürün Kodu Tyrannosaurus ND511N20S1
Intel® Centrino� Mobil Teknolojisi ile
İşlemci Intel® Pentium� M işlemci 760 Sonoma teknolojisi
2.0 GHz, 2 MB Cache, 533 Mhz FSB
Chipset Intel® 915PM Chipset
Kablosuz haberleşme Intel® PRO/Wireless 2200BG WI-FI kartı
Ekran Kartı 128 MB nVIDIA GeFORCE 6 6600 16x PCI Express bağımsız ekran kartı
Ses Kartı AC97 S/W, Hoparlör, Mikrofon
Network 10/100/1000 GIGABIT LAN
Fax Modem 56k V92 Dahili Fax Modem
Pcmcia PCMCIA 2.1
Sabit Disk kapasitesi 80 GB HDD 8 MB Cache
Optik sürücü DVD-RW Dual Layer ( Çift katmanlı )
Batarya Li-Ion 8 cell ( 3 saat civarında )
Klavye Q Turkçe 85 Tuş
Ekran 15.4" WXGA TFT 1280 x 800
Boyutlar 363 x 265 x 34 mm