Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Twitter, Android ve iOS'ta artık görüntüleri 4K yüklemeye izin veriyor

U ugur7seven Konu Sahibi
2 ay (3672 mesaj)Twitter artık Android ve iOS mobil uygulamaları aracılığıyla 4K görüntüler yüklemenize ve izlemenize izin veriyor. Haber akışındaki resimler artık daha net olacak.Ayrıca Bkz.Microsoft, önümüzdeki aylarda Cloud PC sanal masaüstü hizmetini başlatacakSosyal ağın web sürümü 4096 × 4096 ve görselleri destekliyordu, ancak mobil uygulamalar maksimum 2048 × 2048 çözünürlükle sınırlıydı. Mobil uygulamalar aracılığıyla 4K çözünürlükte fotoğraf yükleme ve görüntüleme testi başarıyla tamamlandı ve Twitter artık bu özelliği resmi olarak Android ve iOS uygulamalarında sunmaya başladı.

Kullanıma sunulduYeni özelliği etkinleştirmek için, Twitter uygulamasındaki Ayarlar menüsünden Veri Kullanımı bölümüne gitmeniz ve hem "yüksek kaliteli resimler" (resimleri 4K olarak görüntülemek için) hem de "yüksek kaliteli resim yüklemeleri" seçeneklerini etkinleştirmeniz gerekiyor.Ayrıca, yüksek çözünürlüklü görüntülerin hem hücresel ağlar üzerinden hem de Wi-Fi üzerinden ya da sadece Wi-Fi üzerinden veya tamamen kapalı olmasını sağlayabilirsiniz.
Kaynak:https://twitter.com/TwitterSupport/status/1384945690304995330

 Haberi Portalda Gör


G gidi
2 ay (212 mesaj)
twitter kullanissiz bir platform ve kullanilmasi sacmalik
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.