Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
TV'de Belgesel

S Selimsé Konu Sahibi
3 ay (102 mesaj)
Merhabalar,

Ananemim evinde belki 10 yıl önce aldığımız bir d-smart receiveri var. O zamanlar receiver'i satın alınca bütün kanallar ömür boyu açık gibi bir kampanya vardı. O dönem almıştık, yavaş yavaş bütün kanallar kapanmaya başladı, ananem sadece belgesel izlediği için çok dert etmedik ama bu ay başında sanırım bütün belgesel kanalları da kapanmış.

D-Smart'ı arıyorum sizin bir aboneliğiniz yok diyor. Bu nedenle yardım etmiyorlar. Sonuç olarak bol belgesel kanalı içeren ama ucuz bir uydu aboneliği almam elzem oldu.

Netflix, bluTV gibi dijital abonelikleri hiç önermeyin ananem 90 yaşlarında öyle dijital bir şey kullanamaz, Digiturk, d-smart, tivibu uydu...vs önereceğiniz en mantıklı paket ne olur? Dediğim gibi ucuz olsun, ulusal kanallar olsun bir de belgesel kanalları olsun yeter.
Y YuTo_49
3 ay (146 mesaj)
Şartları sağladığınız takdirde ayda sadece 15 liraya Tivibu full paketi alabilirsiniz. Tüm belgesel kanalları mevcut desem yeridir. Konu açmıştım bakabilirsiniz:https://mobile.donanimhaber.com/tivibu-super-paket-kampanyasi--150421953< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M Mr Digital
3 ay (413 mesaj)
bende tivibu uydu öneririm sinema belgesel paketi yeterli olur...iki referans abone ile 15 tl alırsınız ama bu şartları sağlamasanız da sanırım 29.90 sinema belgesel paketi alırsınızDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.