Y

Teğmen
29 Mayıs 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
5 ay
Tivibu Süper Paket Kampanyası
Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle aşağıdaki kampanyaların; uzatırlar mı bilmiyorum ama son katılım tarihi 30.09.2021.

Tivibu'nun 2 farklı kampanyayla çok uygun fiyata sunmuş olduğu Süper Paket kampanyalarını sizlerle paylaşmak istedim. Geçen gün bende faturalı TT hat kampanyasıyla 39 TL olan Tivibu Süper Paket'i 23.90'a aldım. Üstelik Vestel dekoderin mod özelliği sayesinde modül özgürlüğü gibi kanalları kendi kafama göre dizip kullanıyorum. Belki Tivibu alıp almamakta kararsız kalan arkadaşlara fikir oluşturur. Kısa ve özet olarak yazacağım ve altta linkleri de vereceğim. Detaylı bilgilere linklerden ulaşabilirsiniz.

--- Tivibu Faturasız Hat Referans Kampanyası
Bu kampanya kapsamında ya kendi TT faturasız hattınız sayesinde ya da referans göstereceğiniz faturasız TT hat sayesinde Tivibu Süper Paket’i aylık 19.90'a ya da 14.90'a satın alabilirsiniz. Fiyatın 19.90 mı yoksa 14.90 mı olduğunu belirleyen faktörler aşağıdaki linkte yer alıyor. Ben bir tane faktörü söyleyeyim; aylık 14.90'a Tivibu Süper Paket için, referans gösterdiğiniz faturasız hat en fazla 30 gün önce açılmış olmalı ve siz referans gösterdikten sonra 24 ay boyunca her ay en az 20 TL yükleme yapılmalı. Zaten üye olmayı düşünüyorsanız mutlaka linkteki tüm detayları okumanızı tavsiye ederim.
LİNK: https://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/tivibu-uydu-faturasiz-mobil-kampanyasi

--- Tivibu Faturalı Hat Referans Kampanyası
Bu kampanya kapsamında sizden 2 farklı TT faturalı hat sahibi kişiyi referans göstermeniz istenir. 2 kişiden biri siz de olabilirsiniz bu size bağlı. Referans gösterilen kişilerin kullandığı tarifeye göre Tivibu Süper Paket'i 29.90, 26,90, 23.90 ya da 20.90'a alabiliyorsunuz. Bu fiyat, referans gösterdiğiniz kişilerin kullandığı tarifeye göre belli oluyor. Detaylı bilgilere linkten ulaşabilirsiniz.
LİNK: https://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/tivibu-mobil-indirim-kampanyasi

NOTLAR:
1. Referans gösterdiğiniz kişiyi/kişileri ilk 2 ay içinde değiştirme hakkınız vardır. 
2. TT faturalı hat kampanyasında; referans gösterdiğiniz kişiler 24 ay boyunca tarife değişikliği yapmamalı ya da Türk Telekom'dan ayrılmamalı. Eğer tarife değişikliği yapılırsa, fiyatlar da (maximum 39tl olmak üzere) ona göre güncellenir. Referans gösterdiğiniz numara sahiplerinin her ikisininde Türk Telekom'dan ayrılması durumunda ise ayrıldıkları aydan itibaren taahhüt sonuna kadar Süper Paket’i 39 TL'den kullanmaya devam edersiniz. 
3. TT faturasız hat kampanyasında; referans gösterdiğiniz kişi 24 ay boyunca Türk Telekom'dan ayrılmamalı ve linkte belirtilen TL yükleme kurallarına sadık kalmalı. 
4. Referans gösterdiğiniz numara/numaralar ilk 2 aydan sonra herhangi bir zamanda Türk Telekom'dan ayrılırsa onların yerine başka birini alma hakkınız bulunmamaktadır.

-----------------------

Evet arkadaşlar; şu anda makul fiyata özellikle premium film/dizi, belgesel kanallarını izleyebilmek için en iyi platformun Tivibu olduğunu düşünüyorum. Sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Elimden geldiğince sizlere yardımcı olmak isterim. 
Saygılar...
Y
6 ay
D-Smart Ek Paket Saçmalığı
Arkadaşlar Tivibu'ya Love Nature, Epic Drama ve Viasat History kanalları eklendi. D-Smart'ın artık ek paket saçmalığını kesinlikle sonlandırması gerekiyor. Tivibu'da o kanalları izleyebilmek için ek paket almaya gerek yok çünkü. D-Smart bu olaya karşı sessiz kalmamalı. Gerçi öncelikle bizim sesimizi çıkarmamız gerek. Birlik olup bir şeyler yapmalıyız.
Y
7 ay
Turkcell Tv+ Love Nature4K neden türkçe dublaj değil?
Arkadaşlar, love nature hd türkçe dublaj yayın yapıyor ama 4k yayını türkçe dublaj yayın yapmıyor. İkisininde yayını aynı ama dili farklı. Bu çok ilginç. Neden böyle?
Y
7 ay
Youtube'da Yer Alan Telifsiz Müziklere Sonradan Telif Koyarlar mı?
Arkadaşlar trt'nin bir yarışması var oraya katılacağım ancak müzik telifsiz olmalı. Youtube'da var ama telifsiz yazan müzikler meselâ 1.2yıl sonra teliflenebilir mi? Bana ömür boyu telifsiz müzik lazım. Youtube daki telifsiz müziklere güvenebilir miyim? Acil cevap verirseniz çok sevinirim.
Y
2 yıl
Tivibu IPTV Hakkında Sorular
Merhabalar. Arkadaşlar letgoda bir çok kişi kullanıp üyeliği bitmiş tivibu iptv cihazlarını satıyorlar. Ben bunlardan birini alsam; tivibu go hesap bilgilerimi girip yayınları izleyebilir miyim?
Y
5 yıl
Adobe After Effects'te bu tarz video nasıl hazırlanıyor? Yardım..
Arkadaşlar After Effects te şuhttps://m.youtube.com/watch?v=ddx2fkpMa1c videodaki gibi yazılar nasıl hazırlanıyor bi türlü bulamadım. Bilenler yardımcı olursa çok makbule geçer.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.