Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
60
Cevap
1778
Tıklama
10
Öne Çıkarma
Cevap: Türkiye, milli savaş uçağı KAAN’ın motoru için ABD’den ortak üretim talep etti (4. sayfa)
M
6 ay
Yarbay

Her fırsatta sallamak ile
Her fırsatta sallıyormuş gibi
yapmak arasında bir fark var.
ABD'den izin almadan
onlara sallayamaz kimse.
danışıklı mevzulardir bunlar

Mesela Kuzey Kore de böyledir.
ABD istese iki atom bombası da oraya sallayamaz mi< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @alex59
R
geçen ay
Yüzbaşı

Sallayamaz. En büyük abd olabilir ama o işler öyle olmuyor. Şu an nükleer güce sahip herhangi bir ülke bunu kullanmaya kalkarsa en iyi ihtimalle perişan olur. Buna abd de dahil. Ki abd bu gücü kullanır ve tespit edilirse ki edilir, yaşanmaz bir dünyaya uyanırız.
Sovyetler dağıldığında tankından, obüsüne, balistik taktik füzesine hatta zorlarsan jetine kadar parasını ödersen ulasabiliyordun.Ulaşamadığın tek sey nükleer silahlar. Ne kadar yozlaşmış olsanda, dönüp dolaşıp sana girecek ekipmanı satmazsın. O senaryoları ancak call of duty serisinde görürsünüz. Misal çok büyük sıkıntıya girdi israil, gitti hidrojen bombası patlattı bir yerlerde, en büyük destekçisi olan abd ilk başta kucağa alır, içinden geçer. Bu işler şaka değil. Metro 2033 güzel duruyor ama öyle bile olmaz komple siliniriz. Yaşam biter dünyada.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @mehmetmetingülcan
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.