Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
2618
Cevap
422187
Tıklama
18
Öne Çıkarma
Trendyol İndirim, Fırsat ve Kampanyaları [Ana Konu]
D
3 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

2022 Trendyol indirim ve fırsatları DH’de! Tıklayın, Trendyol indirim kodlarından indirim günlerinde kadar tüm Trendyol kampanyalarını keşfedin.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Trendyol, yılın belirli dönemlerinde düzenlediği indirim günleriyle adından sıkça söz ettiriyor. Başta moda ürünleri olmak üzere teknoloji ürünlerinden yapı markete kadar onlarca kategoriden binlerce ürün, Trendyol indirim günlerinde piyasa fiyatının çok daha altında fiyatlarla satılıyor. Hatta bazı ürünler var ki bu indirim dönemlerinde dip fiyata ulaşıyor. Ancak tüketiciler bu fırsatları takip etmekte güçlük çekiyor. Zira hem dip fiyata ulaşan ürünleri yakalamak hem de stok sınırlaması sebebiyle birçok tüketici bu ürünlere ulaşamıyor. Oysaki DonanımHaber Forum Trendyol fırsatları konusu, Trendyol indirimli ürünleri takip etme konusunda biçilmez kaftan. Neden mi? DonanımHaber Forum takipçileri, Trendyol’daki dip fiyatları yakalayarak Trendyol indirimleri konusu altında paylaşmakta. Trendyol market indirimlerinden Trendyol yemek indirimlerine kadar her kategoriden dip fiyata ulaşan ürünler, Trendyol sıcak fırsatlar konumuz altında DonanımHaber Forum ziyaretçileriyle buluşmakta.

< Resime gitmek için tıklayın >


2022 Trendyol İndirimleri Neler ❓

Trendyol kampanyaları ve indirim oranları yılın belirli dönemlerine göre farklılık gösteriyor. Bu dönemlerde birçok ürün %80’e varan indirimlerle tüketicilerle buluşuyor. Peki 2022 Trendyol indirimleri ne zaman düzenleniyor?

Trendyol indirimleri; özellikle Black Friday, anneler günü, babalar günü ve ramazan ayı gibi özel günlerde düzenleniyor. Ancak bu günlerdeki gibi yüksek oranlarda olmasa da her ay düzenlenen Trendyol mega indirim günlerinde de birçok ürün indirimli fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Trendyol.com’da düzenlenen bazı indirim günleri ise şöyle:

  • Büyük bahar kampanyası
  • Yaz alışverişi
  • En uzun gün fırsatları
  • Büyük ağustos kampanyası
  • Okula dönüş kampanyası
  • Mega eylül
  • Büyük ekim
  • Süper indirim günleri
  • Efsane günler
  • Yılbaşı indirimleri


Trendyol İndirim Kodları DonanımHaber Forum’da ❗

Trendyol fırsatları konusu içerisinde indirim ve kampanyaların yanı sıra çeşitli indirim kodları da paylaşılmaktadır. Öyle ki zaman zaman dağıtılan 50 TL ve 20 TL gibi çeşitli değerlerdeki Trendyol hediye çekleri DonanımHaber Forum takipçileri sayesinde tüketicilerle buluşmakta. Trendyol indirim kodlarından bazıları, yapacağınız ilk alışverişe özel iken kimi Trendyol kuponu ise yeni üyelere özel olarak verilmektedir.Trendyol fırsat paylaşımları genel konusudur.
Bu konu her ne kadar fırsat konusu olsa da bir ana başlık olduğu için diğer sıcak fırsatlar ana konularında olduğu gibi fırsat paylaşımlarının yanı sıra tavsiye, deneyim, yorum ve karşılaştırma mesajları içerebilir. Bu bağlamda, bahsi geçen durumların çok dışına çıkan mesajlar silinecektir. Bireysel tartışmalar, Trendyol veya ürünler ile alakasız sohbetler, farklı alışveriş sitelerindeki ürünlerin paylaşımı yasaktır. Uyarılara kulak asmayan üyeler konudan uzaklaştırılabilirler.
Yönetim gerekli gördüğü takdirde kişisel tartışmaların önüne geçmek için mesajları silebilir.
Konuda referanslı linklerin paylaşımı ve yönlendirmesi yasaktır.Diğer Popüler Fırsatlar 👇
< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >


Bu mesajda bahsedilenler: @burak jr
39 mesaj var bi tane fırsat yok
Yoruma Git
yedikeresekiz - 3 yıl +25
Trendyol 100/50, 100/40, 300/100 vb. kupon dağıtmayacak galiba bu sene, kupon yoksa gereksiz alışverişte yok, reklamlarla topluma dayatılan tüketim çılgınlığına dahil olmayacağım.
Yoruma Git
uncrowned king - 3 yıl +22
Arkadaslar simdi hazırsanız size Trendyol'un beni nasıl soyduğunu anlatacam, herkes Trendyolun karanlık yüzünü görsün diye üşenmeden süreci anlatacam.
yaklaşık ...
Yoruma Git
Yorumun Devamı teacher47 - geçen yıl +22
P
3 yıl
Teğmen

hayırlı olsunD
3 yıl
Yüzbaşı

Trendyol ile buzlar ne ara eridi?< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

A
3 yıl
Yarbay

Hadi hayırlısı 👍< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

R
3 yıl
Yüzbaşı

Hadi bakalım, başlıyoruzD
3 yıl
Er

Hayırlı olsunK
3 yıl
Binbaşı

Bana gelmemiş.. Pardon x/40 konusu sandım.


Hayırlı olsun.S
3 yıl
Teğmen

Takip< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

N
3 yıl
Binbaşı

İlk turunçgiller ana konu diye anladım , sonra baktım , yoook artıhhh dedim !!!


Beyler bu sayfaya hiçbirşey yazmayın Turuncu adamlar kızıyormuş...


Bu mesaja 1 cevap geldi.
K
3 yıl
Yarbay

Budur1
3 yıl
Er

Neden hocam?< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @nirvanha
C
3 yıl
Teğmen

Sağolun hocam kaptım bi tane< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @123dfgh
W
3 yıl
Er

Hayırlı olsunA
3 yıl
Yüzbaşı

sonunda ya konu baya işimize yarayacak