Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
76
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Trafik tescil işlemleri randevu sistemi

K KaSaTuRa. Konu Sahibi
4 yıl (5778 mesaj)
Sistem muameleciler yüzünden tamamen çakılmış durumda, açılan tüm randevuları alıp normal vatandaşın kendi işlemini yapmasını engelliyorlar, gidip bir muameleciye para vermeden işlemini yaptıramıyorsun, trafik şubedeki polisler de randevular dolu olduğu ama gerçek kişiler olmadığından kimse olmamasına rağmen randevusuz işlem yapmıyorlar, işin özü bilerek ve isteyerek muamelecilere gönderiyorlar insanları, bunla ilgili çözüm önerisi olan var mı?
N nıghtman
4 yıl (1776 mesaj)
Bu sistem Tc kimlik no ve bu numaraya tescilli araçlar üzerine yapılsa sıkıntı olmayacak.Muameleciler içinde günlük kota koyulsun olsun bitsin.

Yada ilgili şubede tanıdık birilerini olacak.
T topaz42
4 yıl (13758 mesaj)
Valla ben artık uğraşmıyacam. Ruhsatımda boş muayene yeri kalmadı. Fakat sistemden randevu da alamıyorum. Randevusuz gittim. Kabul etmediler. Ben de bu şekilde muayeneye gideceğim. Başka çare yok.
U ufuk-34JD58
4 yıl (17534 mesaj)
hala muamelecilere para verenler var şu ülkede.randevu al ,1 saat ayır bitti.vekalet vereceğine şubeye git< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


R reallist55
4 yıl (2432 mesaj)
Ben bugün yeniledim ruhsatı.
Randevu günleri dolu oluyor, lakin emniyeti aradım. Bana Pazar akşamı yada cuma akşamı 12den sonra sistem açıldığını söylemiştim.
Ben cumartesi öğlen girdim ve istanbul anadolu yakasında çoğu yer boştu.

Hatta ilk aldığım randevuya gidemedim ertesi gün yine girdim ve randevu aldım.
Hafta sonu alın sistem açılıyor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.