Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Torrent upload yapmıyor ?

E ekostros Konu Sahibi
4 ay (10253 mesaj)
Selamlar superonline altyapılı Vodafone'dan geri Superonline'a geçtim Torrent'te upload yapamıyorum sıkıntı ne olabilir fikri olan var mı ? Vodafone'da hergün 24 saat upload yaptığım dosyalar superonline'a geçtikten sonra upload olmamaya başladı. 0 B/s sürekli. Büyük ihtimal ISP kaynaklı. Başına gelen ve çözebilen var mı ? Sizlerde durum nedir superonline'da torrent upload yapabilen var mı ?
E ekostros Konu Sahibi
3 ay (10253 mesaj)
Merak edenler olursa son durumu yazayım. Upload sıkıntısı Superonline'ın cgnat ip'lerinden kaynaklı. Birkaç gündür modeme reset ata ata denk gelen bir IP'de upload yapmaya başladı. Yine cgnat fakat bazı ip'lerde hiç upload yapmazken bazı ip'lerde anında upload başlıyor torrent'te. Benim 9 senelik superonline kullandığım dönem cgnat'ta değildim hiç sorun olmuyordu şu an ise ciddi sorunlar var. Çözümü şu an bu hepsi cgnat olsa bile bazı ip'lerde upload oluyor bazılarında olmuyor.
H hiçlikteçürüyorum
3 ay (73 mesaj)
Evet maalesef cgn-nat'dan dolayı. Fiber kullanıp CGN kullanmak zorunda kalmak iğrenç bir durum..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.