E

Yarbay
28 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
953 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
E
3 ay
İstanbul'da işitme kaybı uzmanı KBB doktoru arıyorum
Herkese selam, abimin bir kulağında %70 işitme kaybı var, orta kulakta da bazı problemlerden dolayı tinnitus ve aynı zamanda haftada 1 kez vertigo krizi yaşıyor. İstanbul'da özellikle işitme kaybı konusunda "bu işin en iyisi" diyebileceğiniz bir doktor var mıdır?
E
3 ay
Twitter hesabımı kapattırmaya çalışan amerikan. DH ahalisi desteğe ihtiyacım var.
Selam dostlar. Twitter'da bir film hesabım var @InvaderCosmic . Korku filmlerinden gif'ler ve videolar hazırlayıp paylaşıyordum. Bir amerikan hesabı aşağı resmini bırakıyorum @HorrorCarnival benim içeriklerimi çalmaya başladı, mesaj attım çalmayı bırak, emeğime saygı göster diye. Mesaj atmamdan sonra kendi çevresini toplamış benim hesaba saldırmaya başladılar ve hesabım kısa süre içinde kitlendi. Bunun yanına kalmasını istemiyorum bulabildiğim kadar desteğe ihtiyacım var.

Bu hesabı şikayet eder ve bana destek olursanız sevinirim. Benim hesabım kitlendikten sonra geri açıldı ve durumu anlatan bir tweet paylaştım. Benim paylaştığım tweet'in altına twitter support ve elon musk'ı etiketlerseniz sevinirim. Türk takipçim yok yabancılara karşı yalnız kaldım destek çıkarsanız süper olur. Hesabım InvaderCosmic

@HorrorCarnival


< Resime gitmek için tıklayın >
E
3 ay
Twitter hesabımı kapattırmaya çalışan amerikan. DH ahalisi desteğe ihtiyacım var.
Selam dostlar. Twitter'da bir film hesabım var @InvaderCosmic . Korku filmlerinden gif'ler ve videolar hazırlayıp paylaşıyordum. Bir amerikan hesabı benim içeriklerimi çalmaya başladı, mesaj attım çalmayı bırak, emeğime saygı göster diye. Mesaj atmamdan sonra kendi çevresini toplamış benim hesaba saldırmaya başladılar ve hesabım kısa süre içinde kitlendi. Bunun yanına kalmasını istemiyorum bulabildiğim kadar desteğe ihtiyacım var.

Bu hesabı şikayet eder ve bana destek olursanız sevinirim. Benim hesabım kitlendikten sonra geri açıldı ve durumu anlatan bir tweet paylaştım. Benim paylaştığım tweet'in altına twitter support ve elon musk'ı etiketlerseniz sevinirim. Türk takipçim yok yabancılara karşı yalnız kaldım destek çıkarsanız süper olur. Hesabım InvaderCosmic

@HorrorCarnival


< Resime gitmek için tıklayın >
E
6 ay
Lian Li İnfinity fanlarla yaşadığım sorun?
Herkese selam. Forumda Lian Li fan tecrübesi olan birileri var mı? Sıfır kasa topladım. Fanların yarısı Sl-120 yarısı İnfinity fakat infinity’leri 3 lü paket bulamadığım için hepsini tekli aldım doğal olarak infinity controller’ı yok. Onları doğrudan ana karta bağladım hiç bir sorun çıkmamıştı rgb’lerini de msi center mystic light’tan kontrol edebiliyordum fakat bugün İnfinity fan’ların rgb’leri çalışmıyor. Mystic light’ta çalışmıyor, Bununla beraber garip şekilde klavyem de sürekli donuyor. Anakart bağlantılarını çıkarıp taktım sorun çözülmedi. Fanlar çalışıyor bu arada. Benzer bir sorun yaşayan oldu mu?
E
6 ay
Piyasada rgb’si en güzel klavye hangisi?
Herkese selam hali hazırda Corsair k55 kullanıyorum. 4 sene aradan sonra klavye değiştirmek istiyorum. Özellikle rgb’si k55’ten çok daha üstün bir klavye bakıyorum. Hyperx alloy elit 2 dikkatimi çekti ışıkları baya kuvvetli. Görselliği daha iyi farklı tavsiyesi olan var mı?
E
6 ay
NZXT Z63 veya Z73 kullanıp ses sorunu yaşayan var mı?
Herkese selam. NZXT z63 alma niyetindeyim fakat youtube ve reddit'te çok fazla ses sorunu yaşayan var. Gürültülü bir pump noise sorunu yaşıyorlar kimilerinde de yok. Radyatörün konumu doğru olsa bile ses sorunu yaşanıyormuş. Merak ettim forumda kullananlar var mı? Ses sorunu yaşıyor musunuz?
E
6 ay
Msi 3070 gaming z trio vs Msi 6800 gaming x trio ?
Herkese selam birkaç gün önce 13700k ile beraber msi rtx 3060 ti gaming x almaya niyetliydim, kart stoğunu kaçırdım sonra 3070'e yöneldim amazon germany'den aldım o da stok sorunundan dolayı iptal oldu. O fiyata şu an rtx kart bulamıyorum. Bununla beraber aynı fiyata 3080 muadili 6800 gaming x trio mevcut. 3070 ile aynı fiyat vram 4 gb daha fazla. Nvidia'nın programları ve özellikleri (DLSS vs.. gibi) daha iyi olduğu söyleniyor öte yandan 6800 aynı paraya 3070'den daha güçlü bir kart. 13700k'da almayıp komple Amd sistem mi kursam yoksa rtx kart aramaya devam mı etsem bilemedim. Fikirleriniz varsa duymak isterim özellikle intel ve nvidia'dan amd'ye geçiş yapanlar varsa.
E
6 ay
Muhabbet kuşum 2 kere baygınlık geçirip düzeldi ?
Herkese selam. 5 senedir aynı kafeste beslediğim 2 muhabbet kuşumdan 1 tanesi son 3 haftada 2 kere baygınlık geçirdi. Dün gece yaşanan 2. baygınlıkta neredeyse ölmek üzere gibi bir durumdaydı. Kuşlarım salıncaklarında uyur, gece yatmak üzere ışıkları kapattım 10 dk sonra kanat sesleri duyup ışığı açtığımda kuşum kafesin tabanında hareketsiz şekilde gövdesinin üstünde uzanıyordu. Bacakları tutmuyordu, paralize olmuş gibiydi, full gövde üzerinde, gözler kapalı ve hiç açmıyordu yalnızca nefes alıyordu. Bu durum 15 dk kadar sürdü ve bir anda canlanmaya başladı, birkaç dakikada tabandan zıplayıp tüneğe çıkacak duruma geldi ve hatta sonrasında salonda 1 tur uçtu. Şu an ise hiç bir problemi yok görünüyor her zamanki gibi canlı kanlı ötüyor uçuyor.


İlk baygınlığı da anlatmak istiyorum ona canlı şahit olmuştum. Kitaplığın üzerindeydi oradan havalandı ama fazla havalanınca tavana sürtmeye başlamıştı sonra heycan yaptı denge sağlayamadı cama çarpıp yere hafif bir iniş yapmıştı. Yerden alıp kafesin düz kapısına bıraktığımda 1 dk boyunca dengede durmakta zorlanmıştı. Baygınlık geçirmek üzereymişte direniyormuş gibi bir durumdu çok kısa sürmüştü ve hemen arkasına yine tamamen düzelmişti. O gün cama çarpmış olması ve heycandan öyle bir durum yaşadığını düşünmüştüm ama dünkü olaydan sonra bir durum olduğunu düşünmeye başladım.

Bir de bu kuşumun karakteri hakkında bir detay da vermek istiyorum bir ihtimal sebep bu olabilir mi diye de düşünmekteyim. Kuşum aşırı heycanlı bir kuş, kafesteki diğer kuşu içerden aldığımda 10 sn göremesin heycandan kalp krizi geçirecek gibi oluyor, hemen kanatlar aralanıyor, çığlıklar tünekte bir sağ sola volta atmalar vs.. Evde yüksek bir ses çıksın hemen bir donuyor falan.. Acaba ilk seferde uçarken yaşadığı sorundan dolayı ve dün de karanlıkta salıncağında denge kaybı yaşamış olma ihtimali ile aşırı heycandan paralize olmuş olabilir mi diye de düşünmekteyim.


Fikri olan var mı arkadaşlar?
E
7 ay
Gantz 1-13 manga ve anime ?
Herkese selam. Gantz’ın anime sonrası mangasını alıp okumak istiyorum çizgi roman dükkanlarında 13 sayı var hangi sayıdan sonrası ile başlamalıyım bilen var mı ?
E
8 ay
Bu şarkı kime ait ? 70'ler veya 80'ler korku temalı türkçe şarkı?
Herkese selam. Bu şarkıya reddit'in /namethatsong bölümünde denk geldim. Bir turist kaydedip sormuş, ben de merak ettim bulmaya çalışıyorum. Sözlerinden anladığım kısımları arattım ama internette kayıtlı değil. Metin Milli'nin sesine benziyor ve şarkı biraz korku temalı. Müziği eski dönem korku film müziklerini andırıyor. Kayıt linkini bırakıyorum


https://vocaroo.com/1e0ydzkApBxj
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.