Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
36
Cevap
0
Tıklama
123
Öne Çıkarma
Cevap: Thodex'in arkasından bakın kim çıktı (2. sayfa)

C cemsinan
2 ay (1648 mesaj)
Şaşıran var mı?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


6 68023967
2 ay (223 mesaj)
Bay KEMAL 😂😂
Bi de şu YERLİ ve MİLLİ uçağımızla bodrumdaki heykeli kıyaslıyorlardı. Valla uçak milli mi bilmiyorum ama ben milli oldum gençler 😂< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Sadece Ölüler Görür

S SAY10
2 ay (1474 mesaj)
ihtiyarlar heyeti operasyonu olabilir. polat alemdarın bir bildiği vardır. zilletleşmeyin hemen. pyd pkk fetoculuk yapmayın.
R Romanitas
2 ay (305 mesaj)
Zaten Bunların Allah 1 dediği hariç başka bir şeye inanmak pek mantıklı deeeel.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A acar85
2 ay (826 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Yine fetönün oyununa gelmişim. Resmin orjinalini gönderdi akapeli arkadaşlar.


< Resime gitmek için tıklayın >

Alıntıları Göster
Fetöshop bunlar inanmayın< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S Sehzade23
2 ay (342 mesaj)
Ya ne bekliyodunuz arkadaşlar sizin hiç iki tane bakanla makamında fotoğrafınız var mı ? Es kaza yemek yediniz mi beraber ? Oturup muhabbet ettiniz mi gezdinizmi tozdunuz mu ? Yada sokakta yürürken kaç defa tesadüfen bakan görüyosunuz ?

Adamın bakanlarla makamlarında fotoğrafları var anlatsın sedat öğrenelim bakalım.
M mert_özcan
2 ay (3028 mesaj)
İstediklerini söylesinler, istediklerini belgelesinler, istediklerini ifşa etsinler.İstedikleri kadar gerçekleri ortaya çıkarsınlar.

Recep ve Süleyman çıkıp bunlar suç örgütü,fetöcü dediği zaman bu ülkede hiç bir şeyin hükmü kalmıyor çünkü.Çünkü bu ülkede her şeyin doğrusu ve gerçeği onların ağzından çıkanlar bu kadar basit.
Çünkü demokrasi bu demek :)< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


T thestell
2 ay (6010 mesaj)
Adam artık önümüz pazarın fragmanını veriyor< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


H hakan_harputlu
2 ay (553 mesaj)
Şu kirli insana inanan kesim niyese hep ERDOĞAN düşmanları.Onun dışında tınlayan yok.Kendi kendilerene gelin güvey oluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_harputlu -- 12 Haziran 2021; 23:30:13 >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

E edacsac
2 ay (1451 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

Şu kirli insana inanan kesim niyese hep ERDOĞAN düşmanları.Onun dışında tınlayan yok.Kendi kendilerene gelin güvey oluyorlar.
Sen kimin düşmanısın ve düşmanı değilsin?
Kime inanıyor ve kime inanmıyorsun?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E eni_VİCİ_vokke
2 ay (7 mesaj)
Arkadaşlar kandırıldık, aldatıldık ama bu dış minnakların oyununu bozacağız inş. Kripto paralar vurguna gidiyor ooh oh(!)< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


P pcqlock
2 ay (377 mesaj)
Bu arkadaş neden hep süleyman soyluya oynuyor. Masada çok oyuncu var 😁 merakla bekliyoruz. Koz bitmeden başklarınada oynasa< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


3 30 kupona alınmadı bu vatan
2 ay (70 mesaj)
İstediğiniz kadar bağırın boş! Kimse takmıyor sizi. Çünkü hepiniz korkaksınız size zulmedilmesini seyrediyorsunuz, allahtan değil aciz zavallı haramzade kuldan ve kullardan korkuyorsunuz,cehennemden değil Silivri den korkuyorsunuz Allahtan değil recep Tayyip Erdoğan'dan korkuyorsunuz ve her şeyi hakediyorsunuz varın gidin isinize< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


1 11_serhat_11
2 ay (1403 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Yine fetönün oyununa gelmişim. Resmin orjinalini gönderdi akapeli arkadaşlar.


< Resime gitmek için tıklayın >

Alıntıları Göster
Yalnız mavi arka plan olmasa tam oturuyormuş
H Huseyin-ZST
2 ay (7351 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

Şu kirli insana inanan kesim niyese hep ERDOĞAN düşmanları.Onun dışında tınlayan yok.Kendi kendilerene gelin güvey oluyorlar.
Sen biraz meseleyi gündelik düşünüyorsun. Erdoğan çok uzun süredir şeker hastası ve yaşı 65'in üstünde. Şeker hastalığına bu kadar erken yakalanmış kişiler 90'ı geçtim, 80'i bile zor görüyorlar ki, Erdoğan'ın sağlık açısından tek sorunu bu değil. Bir bağırsak kanseri geçmişi olduğu da düşünülmekte.

Bütün bu dümen Erdoğan sonrasına oynanıyor. Erdoğan seçim kaybetse de, görevde iken vefat etse de, sonrasında ne olacak, kimler olacak? Bunu düşünmek gerekir.

En tehlikeli aktör Soylu. Soylu'nun hitap ettiği bir kitlesi ve bu kitle nezdinde bir karizması var. Bu karizma Berat Bey'de yok mesela... Neyse, öyle ya da böyle, Soylu'nun Erdoğan'sız siyasi kariyeri bu vesileyle kitlenmiş oldu. Bunu göremeyen aptaldır. Erdoğan'sız Soylu, artık Tansu Çiller gibi, gölgeler arasından çağrıldıkça mevcut hükümete onay vermek durumunda olan bir zat. Zira özellikle sizinkilerin perçinlediği hukuka egemen sistemde, adamı höt desen içeri alırsın.

Tansu hanımın döneminde işlenmiş bir çok suç kendisi ve özellikle de eşine bağlanmakta. Ama kendisi de, eşi de yırttı. Niye? Salla başını, ver onayını, sana dokunmasınlar... Aynı konuma Soylu düşecek.

Özetle, biz muhalifler, Erdoğan sonrası Türkiye'sinde başımıza bela olabilecek en tehlikeli adamdan bu vesile ile kurtulmuş olabiliriz.

AKP'nin dev bir koalisyon olduğunu hiç unutmamak lazım. Erdoğan'ın temsil ettiği kitle ile, Soylu'nun temsil ettiği kitle kesişimli olsa da, aynı kitle değil. Kısacık bir örnekle bunu anlatayım: Erdoğan'ın alyansı sağ elinde. Soylu'nun alyansı sol elinde... Erdogan milli görüşten gelme. Soylu DYP (demokrat parti) ekolünden gelme. Soylu'nun kitlesi içinde liberal düşünceye yakın olanlar da var. Bu videoların gerçekliğini tahlil edebilecek zeka ve eğitime sahiptir bu kitle ve çoktan notunu vermiştir. Unutmaz da. Ben diyeyim. Liboşları küçümsemeyin.

Özetle, bence Erdoğan sonrası için Soylu'nun kariyeri bitti. Üstelik biz muhalifler hiçbir şey yapmadık. Siz kendi içinizde itişip tepişirken bunu yaptınız. Üstelik en karizmatik adamınızın yanmasına vesile oldunuz. Çok teşekkürler. Uğraşsak biz yapamazdık.

Ben şimdi ile pek ilgilenmiyorum, çünkü daha gencim. En güzel gençlik yıllarım bu ülkeyi çürütmenizi izlemekle geçti. Seneye çocuk yapsam, onun en güzel gençlik yıllarına gelmesine 17 yıl var. Beni 17 yıl sonrası ilgilendiriyor. 17 yıl sonra, ikinci cumhuriyetçi zihniyetin üstüne sifonu çekmiş olsak bana yetiyor. Acelem yok yani.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M moehard
2 ay (46 mesaj)
Bu forumda uzun süredir bir şey yazmıyordum fakat bu akpli arkadaşlar nerelerde ben eskiden her başlık altında bunların bir şey yazdığını görürdüm artık yoklar ortalıkta :D< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


C ChocolateEngineer
2 ay (4 mesaj)
quote:

Arkadaşlar sadece thodex mi ? BİST hisselerinde de birço hissede vurgun yapıldığını spk ve devletin sessiz kaldığını herkes biliyor. Bu bir tesadüf olamaz. Bence paribu ve btcturk ede güvenmeyin. En sağlıklısı yatırımınızı Binance de yapın.
Abi ülke nasıl bir hale geldi. Yapılan her şeyin altında bir şey aramaya başladık. Bu düzen ne zaman kadar böyle devam edecek. Biz devleti yönetenlere ne zaman güveneceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChocolateEngineer -- 13 Haziran 2021; 23:7:8 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.