Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
216
Tıklama
0
Öne Çıkarma
The Missing

# #anarşist# Konu Sahibi
14 yıl (792 mesaj)
Cnbc-e olmasa herhalde iyi film izlemek daha güç hale gelecek.Geçenlerde Good Bye Lenin ve The Wind That Shakes the Barley gibi iki başyapıtı yayınlamışlardı.Bu ay ise favoriler Metropolis ve Persepolis gibi görünse de sürpriz at The Missing ipi göğüsledi bence.

Film nefis doğa manzaraları eşliğinde açılıyor ve ilk dakikasında son dakikasına kadar ilgiyi canlı tutmayı başarıyor.Bunda elbette oyunculukların-Cate Blanchett ve Tommy Lee Jones yine süper,ufak kız rolündeki Jenna Boyd ise tek kelimeyle etkileyici-doğallığı ve mistik öğeler önemli rol oynuyor.

Senaryo sona doğru damakta ekşi bir tad bıraksa da orijinalliğini her daim koruyor.Zaman zaman izleyicinin kendi ailevi ilişkilerini sorgulatması ve küçük kızların baba figürüne duyduğu ihtiyacı betimleme filmin başarılı olduğu başka iki mevzu.Yalnız benim gibi western sevenler için değil tüm iyi sinema sevenler için kaçırılmayacak film.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.