Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
124
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Tempest Reach

K kortor Konu Sahibi
4 yıl (292 mesaj)
Arkadaşlar oyuna yeni başladım, beraber oynamak isteyen, yardımlaşmak isteyen varsa oyun içi isminizi mesaj atabilirsiniz.
R radoneon
3 yıl (3 mesaj)
Ben oynuyorum istersen PM atabilirsin ve ekleyebilirisn nickim Ninjhu.Genellikle Akşam 11den sonra ve Sabah 10-12 arası oluyorum
S sucka
3 yıl (60 mesaj)
pingleriniz nasıl NA da iyimi?
İ İnsolance
3 yıl (45 mesaj)
Pingler NA de PVP için kesinlikle kötü. PVE için ise Lancer ve healer sınıfları için sıkıntılı. Yani işin aslı pingin yüksek olması sebebiyle block kaçırabiliyorsun yada oneshot mekaniklerde ölebiliyorsun. Heal kaia plague zamanlama problemi yaşayabilirsin.Çok fazla tryhard değilsen ve arkadaş çevren varsa yine NA de oynayabilirsin. Benim internetim 100mb fiber ve NA de 125 ping alıyorum. Artık oynamıyorum NA de EU da da bıraktım oyunu bir süre. EU da ping seviyem 50-60. 90 ın üzeri lancer için çok problem hele birde sağlam fps veren bir makinen yoksa tamamen zulüm olur.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.