K

Yüzbaşı
20 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
155 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
K
2 ay
Monster Hunter Rise PC
Coop oynamak isteyen varsa mesaj atabilirsiniz.
K
3 yıl
Psu ömrü ve güç kaybı.
Öncelikle sistem bileşelerini yazayım. Intel i7 4770, gtx 970 , 8gb ddr 3 1333 mhz ram. Bu sistemi yaklaşık 10 yıl önce aldığım thermaltake toughpower 750 watt psu ile kullanıyorum. Son derece stabil ve sorunsuz çoğu zaman. Fakat son günlerde birkaç oyunda ( assassin creed odyssey özellikle ) masaüstüne çökmeler , mavi ekran hataları ile karşılaşıyorum. Tabi ki oyundan kaynaklı sorunlar olabilir bunlar. Ama benim aklıma takıldı , acaba uzun süredir kullandığım bu psu verimliliğini kaybetmiş olabilir mi? Psu nun ortalama ömrü nedir? Belirli bir süre sonra psu yu değiştirmek gerekli midir? 10 yıl az bir süre değil sonuçta. Konu hakkında bilgili arkadaşların yönlendirmesine ihtiyacım var. Gereksiz harcama yapmak istemiyorum.
K
3 yıl
Alınık Sekiro
promosyon kodu olan varsa talibim.
K
4 yıl
Diablo 2 LoD oynayan var mı?
Battle net üzerinden oynuyorum. Beraber oynamak isteyen 25+ kişiler varsa mesaj atabilirsiniz.
K
5 yıl
Tempest Reach
Arkadaşlar oyuna yeni başladım, beraber oynamak isteyen, yardımlaşmak isteyen varsa oyun içi isminizi mesaj atabilirsiniz.
K
8 yıl
Rampage Lig
Yeni başlayacak olan 3 aylık ligde oynamak isteyenler varsa beraber başlayabiliriz.
K
8 yıl
SATILIK Zotac GTX 560Ti AMP Edition.
Fabrika çıkışlı overclock edilmiş Zotac GTX 560ti Amp edition. 22.08.2012 tarihinde sanalmarketim.com dan aldım.iki yıllık garantisi hala devam etmektedir.kutu içeriğini aynen gönderiyorum.Faturasını bulamadım fakat alacak kişi isterse,sanalmarketimle iletişime geçip satın aldığım tarihi belirtir yeni belge çıkarttırabilirim.Kart halen Pcde takılı ,aktif olarak kullanmaktayım herhangi bir sorunu yoktur.Resimlerde kasadaki kartı ve kutu içeriğini görebilirsiniz.Fiyat 300 tl, pazarlık payı olmayıp kargo alıcıya aittir.
1 x DVI-to-VGA Adaptörü
1 x Mini-HDMI to HDMI Adaptörü
2 x Dual MOLEX to 6-pin PCIe Güç Kablosu
1 x Assassin's Creed™: Brotherhood download voucher
1 x Sürücü Diski
1 x ZOTAC Boost Premium Yazılım
1 x Kullanım Klavuzu teL:05336644368 Edit:faturasını buldum.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.