Uppp 4-5 gün kaldı kafam çok karışık acil lütfen |
upp |
TED de kapalı kutulardan, hakkında pek bir şey bilinmiyor. Forumda mezun bir arkadaş vardı, hayrına uplamış olayım. Linkedin üzerinden mezunlarıyla veya varsa tanıtım ofisiyle falan konuşabilirsiniz, en azından aklınızda bir fikir oluşur. |
|
ted üniversitesi bize çok yakın hemen 400-500 metre ilerimizde okul![]() |
up |
Ekşi sözlükte okuyan birisi var ben ona sormustum ted universitesi basliginda girdisi var |
TED bilgisayar mezunuyum. Çok sağlam bir bilgisayar bilimleri eğitimiyle ve anadile yakın İngilizce eğitimiyle mezun oldum. Daha son sınıfken savunma sanayiide iş buldum ve 2 yıldır çalışıyorum. Aynı zamanda İTÜ'de yüksek lisans yapıyorum. Yeni gelecek arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Düşük sıralamalarda Ankara'da iyi mühendislik eğitimi alabileceğiniz nadir okul. (Sıralamasının düşük olma sebebi mühendislik diye geçmesi ve kampüsünün küçük olması bence). Kampüs sorununu Kurtuluş Parkı'nı alarak çözmüşler diye duydum. Bunun dışında iç mekan olarak da tertemiz ve premium sınıflarda eğitim görüyorsun. Spor salonu, yüzme havuzu, cafeleri, kütüphaneleri, fitnessı vs. de oldukça iyi. Gelecek arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. |
Hocam ekşide yazilanlari gördünüz mü |
Merhba sinem hanım ![]() ![]() |
|
|
Bende diyordum ki neden eski hocalar yok. Demek ki ayrılmış yoksa eskiden gerçekten iyiydi orası. Ben olsam yazmazdım. |
Yeni hocalar gelecek diye duydum. Arkasında koskoca 100 yıllık Türk Eğitim Derneği var. Muhakkak eğitim kalitesine önep verip, takviye yapacaklardır. |
|
Okulun belli bir yapısı var yine de, her seçimin riskleri mevcuttur, bence bir konuş şu anki hocalarla falan ona karar ver. |
UP |
rektörü kötüymüş diyorlardı |
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _sinemm_ -- 15 Ağustos 2021; 19:45:7 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >