Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
28
Cevap
3506
Tıklama
19
Öne Çıkarma
Cevap: Tarihin en çılgın casusluk sızıntısı: Çin'in Anxun ile erişmediği yer kalmamış (2. sayfa)
D
5 ay
Yarbay

vallaha çok iyi yakalamışlar; apple 1, elon musk 2 insanları manipule etmeyi çok iyi biliyorlar... işte hayal satıp para kazanmak böyle olur.
Bu mesajda bahsedilenler: @Xtrud
A
5 ay
Yarbay

Tübitak'tan sadece 421KB...K
5 ay
Yüzbaşı

Anladığım kadarıyla casusluk yapan kişi ve araçlara sızıp casusluk yapanlara yancılık yapılmış görünüyor. O açık kapıları kasıtlı olarak bırakan ve tüm ios cihazları dinleme ve izleme cihazına dönüştürmüş olanları sorgulamak gerekiyor.
A
5 ay
Yarbay

Yahu beni ne yapsınlar, adamlar data mining ile verileri alırlar süzerler. Alakalı keyword varsa hop o verileri daha detaylı mine ederler.

Bu işler tuhaf bir hal aldı.
Bu mesajda bahsedilenler: @realitych
K
5 ay
Yarbay

quote:

Türkiye’den gördüğüm kadarıyla sadece Tübitak’ın adı geçiyor ancak dosya boyutu 421 KB, yani çok düşük bir boyut.


Ya sızıntıya değer hiçbir şey yok çünkü bilim ve araştırma namına ortada hiçbir şey yok ya da biz verilerimizi çoktan birilerine gümüş tepside sunmuş olduğumuz için ortada yeni farklı bir veri sızıntısı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Şubat 2024; 9:40:47 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

F
5 ay
Yarbay

online ortamda tamamen güvenli olmak diye bir seçenek yok. kendi sunucunuz bile olsa kullanılan donanımlarda arka kapı bırakıldığı bile görüldü bir kaç sene evvel.
E
5 ay
Binbaşı

Hırsızlık, sahtekarlık, hilekarlık gibi şeylerde kimse Çin ile boy ölçüşemez.Y
5 ay
Teğmen

Tubitaktan çalacak bilgi bulamamislar o kadar boşalmis kurumun ici ya< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

D
5 ay
Yarbay

TUBİTAK'tan "Papaz eriğini, imam eriğine dönüştürme" projemizi çalınca tamam artık yeter deyip bırakmış olabilirler. Veya bu proje isimlerinin translate ile çevirdikleri için daha ne olduğunu anlamaya, altındaki gizli şifreleri çözmeye çalışıyor olabilirler.
A
5 ay
Yüzbaşı

Tübitak verilerine bakmışlardır, hoşaf moşaf... Bune a.q deyip kapatmışlardır 🤣 ondan küçüktür dosya boyutu< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.