Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Taktiksel RPG Fell Seal: Arbiter's Mark 30 Nisan'da PS4, Xbox One ve PC için Çıkacak

B Bloo. Konu Sahibi
3 yıl (21243 mesaj)
 
Yayıncı 1C Entertainment ve geliştirici 6 Eyes Studio, sıra tabanlı taktiksel rol yapma oyunu Fell Seal: Arbiter's Mark'ın 30 Nisan'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

PC versiyonu şu anda 61,00 TL fiyattan Steam'de erken erişimde bulunuyor. Xbox One versiyonu ise %15 indirimli olarak 60,56 TL'den ön siparişte.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Fell Seal: Arbiter's Mark, hikâye anlatımına ve stratejik savaşlara odaklanan, sıra tabanlı ve taktiksel bir RPG oyunudur. Özenle yazılmış senaryoda ilerleyerek ve kendi Yargıç grubunu yöneterek kapsamlı bir hikâyenin parçalarını ortaya çıkar. Bolca sınıf ve yetenek seçeneğiyle her karakteri özelleşir!
 
Özellikler:

- 40'ı aşkın hikâye çarpışması ve zorlayıcı bir oyun sonu içeriğinin bulunduğu destansı ve kapsamlı bir hikâyeyi deneyimle.
- Engebeli ve inişli çıkışlı toprakların bulunduğu, elle çizilmiş güzel ortamlarda taktiksel çarpışmalar.
- 20'den fazla sınıf ve 200'den fazla yeteneğin bulunduğu derin ve kapsamlı bir sınıf sistemi; sınıf, alt sınıf ve pasif yeteneklerle tüm karakterlerini özelleştir. - Satın alabileceğin, öldürülen düşmanlardan toplayabileceğin veya üreterek oluşturabileceğin 240 parçadan fazla ekipmanla ordunu donat.

 
Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

M Mion
3 yıl (787 mesaj)
Sıra tabanlı saçmalık< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >


W Watton1
3 yıl (441 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: Mion

Sıra tabanlı saçmalık


oynayamıyorum demenin başka yollarıda var tabi< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.