Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
@ TAKASLANDI @ PS4 + 3x DS4 + Motion Camera + Headset + Guitar Hero Live SET + NAKİT @
Şehir : #İzmir
İlan Türü : #Takaslık
Kondisyon : #Kullanılmış

B bynedim Konu Sahibi
12 ay (4767 mesaj)

Satıldı!: Forum üzerinden satıldı.

@ CFW/SX OS Switch ile TAKASLIK @ PS4 + 3x DS4 + Motion Camera + Headset + Guitar Hero Live SET + NAKİT + vs.@


Halihazırda CFW'li bir Nintendo Switch sahibiyim ancak kendisini geçen gün brick ettiğimiz için ve aile fertlerindeki matem havasından kurtulmak adına elimde bulunan diğer bir konsol ve ona ait tüm set ile takaslayarak bir Nintedo Switch daha edinmek istiyorum.

>> Elbet vereceğim setin ederi üzerine talep edilen fiyat farkı nakit olarak takdim edilecektir. <<


@ Aranan Nintendo Switch Özellikleri @

- Kesinlikle çizik kırık çatlak tamir görmüş cihaz aramıyorum.
- Garantili olmasına gerek yoktur.
- Mümkünse sadece cihaz + şarj aleti bile olur. (Elimde milyonlarca Switch aksesuarı zaten var)

- SX Core Çipli veya SX OS veya CFW farketmez kesinlikle sadece OFW olmamalıdır.


@ Takas için Verilecek PS4 Seti @

- PS4 500GB : Sadece evde sabit bir yerde kullanıldı, ayda 1 kez çalıştı, arızasız sorunsuz tamir görmemiş ve kozmetiği temiz durumdadır. (İlgilenenlere fotoğrafları videoları istediği şekilde gönderilir. Formatlanıp sıfırlanıp kullanıma kapatılmıştır. Orjinal Kutusunda orjinal kabloları + hdmi kablosu ile birlikte bulunmaktadır.

- 3 Adet DS4 : 2 Adet siyah + 1 Adet mavi renkte orjinal DS4'ler tamamen sorunsuz sıkıntısız çiziksiz çatlaksız vaziyette yanında teslim edilecektir.

- Guitar HERO Live SET : Guitar Hero Live Gitarı + USB Adaptörü + Guitar Hero Live Kutulu oyun şeklinde sorunsuz az kullanılmış vaziyette bulunmaktadır. Kutusu yok kabul edin, belki bulabilirim.

- PS4 Motion Camera : Just Dance tarzı oyunlarda elinizde Controller olmadan da 4 kişi oyun oynamanıza imkan tanır. TV üzeri sabitleme aparatı ile birlikte verilecektir. Sorunsuz sıkıntısızdır.

- PS4 Wireless Stereo Headset : Zamanında online oyunlar için alıp 3-5 kez kullanıp kaldırdığım bir ürün. USB adaptörü ile birlikte mevcuttur, kutusu yok kabul edin, belki bulabilirim. Tek kozmetik kusuru, kenarda beklemekten kulağa denk gelen yumuşak yastığın kaplamasında soyulmalar başlamış ancak kullanımla çalışmasıyla ilgili bir problem kesinlikle yoktur.

- Kutulu Oyunlar : The Division kutulu orjinal oyun olarak yanında verilecektir. (Guitar Hero Live ile birlikte 2 adet kutulu oyun vardır)


@ Alışveriş Koşulları @

İzmir içi elden teslim edebilirim veya şehir dışına güvenli şekilde paketleyerek kargolayıp takip numarasını iletebilirim, ancak cihazı formatladığım için evimde oyun deneme şansı olmayacaktır, alıcılar talep ederse gönderimden önce cihazı çalıştırıp TV ekranından gösterebilirim.

Bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım, tamir vs. görmedi çok kullanılmadı, yine de yıllarca hayatta olan bir elektronik cihazdır, ben de ev kullanıcısı olarak haliyle alışveriş sonrası için bir garanti verememekteyim. Lütfen dikkat edelim.

İlgilenen takas düşünen arkadaşlar bana ulaşabilir, herkese iyi alışverişler dilerim.


< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynedim -- 17 Aralık 2020; 19:42:48 >


B bynedim Konu Sahibi
12 ay (4767 mesaj)
Takas gerçekleştirilmiştir..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.