Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
17
Cevap
1632
Tıklama
0
Öne Çıkarma
t60 ımı satmayı düşünüyorum
T
15 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

t60 ımı satmayı düşünüyorum hiç bir sorunu yok sadece ekranın kenarına japon yapıştırıcısı damladı sizce fiyatı ne kadar olmalı en yüksek fiyatı diyene satıcam

O
15 yıl
Teğmen

200 civarı olabilir tam bilmiyorum ama benimde t60 ım var üstüne ses kalitesi bilmiyorum süper bi cihaz

Bu mesaja 1 cevap geldi.
X
15 yıl
Yarbay

Kapasite nedir..

Bende de var.. Eğer çok sıkışık değilsen bence satma..

Şu an piyasada alternatifi yok..

K
14 yıl
Er

merhaba t60 ı satıyorsan ben alabilirim

Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
14 yıl
Çavuş

60dolara sıfırı satılıyor 200tl dıyen sahıs ortak sanırım

Bu mesaja 1 cevap geldi.
O
14 yıl
Teğmen

:) yazıldığı tarihe bak istersen bi ara 250 tl ye kadar çıkmıştı kriz döneminde şimdi dediğin fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlderGamer -- 4 Ocak 2010; 22:01:58 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
F
14 yıl
Yarbay

sandisk sansa clip ile arasında ne kadar fark vardır ? bu t60ın

Bu mesaja 1 cevap geldi.
F
14 yıl
Yüzbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

sansayı kullandum sımdı t60 var emın ol sansa yanında makıne degıl...

Bu mesaja 1 cevap geldi.
X
14 yıl
Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: faruxxx

quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

sansayı kullandum sımdı t60 var emın ol sansa yanında makıne degıl...

çok ağır yazmışsınız..

Bu mesaja 1 cevap geldi.
F
14 yıl
Yarbay

iriver T60 SE 4gb olanı piyasaya çıkmış tekrar.. 60$ civarı fiyatı..
http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=iriver+T60+SE&_armrs=1&_from=&_ipg=

Bu mesaja 1 cevap geldi.
X
14 yıl
Yarbay

Bunun üretimi bitmemişmiydi.

İriver artık kalem-ince pilli model üretmeyecekti diye okumuştum..

Eğer vazgeçmiş ise çok doğru bir karar bence..

Bende 2 gb lık model var.. Olmasa idi şu 4 lükten alırdım..

Bu mesaja 1 cevap geldi.
O
14 yıl
Yüzbaşı

ben aldım T60 SE 4gb olanı. radyosu bütün frekansları çok net alıyor, hatta bulunduğum konumdan bir türlü net ses alamadığım radyo voyage'ı bile net dinleyebiliyorum... evladiyelik bir alet. kulaklığınıda değiştirmişler bunu sennheiser'a yaptırmışlar diye okumuştum bir yerde, bana yetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONURTO -- 7 Ocak 2010; 17:04:29 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
V
14 yıl
Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: ONURTO

ben aldım T60 SE 4gb olanı. radyosu bütün frekansları çok net alıyor, hatta bulunduğum konumdan bir türlü net ses alamadığım radyo voyage'ı bile net dinleyebiliyorum... evladiyelik bir alet. kulaklığınıda değiştirmişler bunu sennheiser'a yaptırmışlar diye okumuştum bir yerde, bana yetti.

Nereden kaça aldın? Birkaç aydır ebay'de var ama bi mağazadan almak daha iyi olur diye düşündüğüm için almadım. Bir de şarjı 44 saate yakın gidiyor mu gerçekten?

Bu mesaja 2 cevap geldi.
X
14 yıl
Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: ok1907

quote:

Nereden kaça aldın? Birkaç aydır ebay'de var ama bi mağazadan almak daha iyi olur diye düşündüğüm için almadım. Bir de şarjı 44 saate yakın gidiyor mu gerçekten?

sahibinden.com da satan biri vardı..

Bu mesaja 1 cevap geldi.
V
14 yıl
Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

quote:

sahibinden.com da satan biri vardı..

Efsane dondü diye bi konu ilan vardı hatirliyorum :-D 200-220 gibi bir fiyata satiyodu. Enayiyiz ya biz 100 lira fazladan verip ondan alicaz. İnsan yüzde yüz kar koymaz ki kardesim ne kazıkçı insanlarımız var :-)

O
14 yıl
Yüzbaşı

quote:

quote:

yurdışından bir arkadaşıma getirttim. mağaza satışı bildiğim kadarıyla rusya ve çin'de var. pil durumu; normal akalin pille bugün dördüncü gün, şarkı at, karıştır kurcala radyo kaydet, radyodan kaydet falan... üç çubuktan biri gitti.

yeni aletler çıkıyor, değişik özellikler geliyor falan ama bu alet bir klasik olur bence, imkan varsa üçe beşe bakılmaz alınır derim.

Bu mesaja 1 cevap geldi.
F
14 yıl
Yüzbaşı

ebaydan alsak gumrum sorunu yasarmıyız sıkıntı olurmu alan varmı daha once?

Bu mesaja 1 cevap geldi.
X
14 yıl
Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: faruxxx

ebaydan alsak gumrum sorunu yasarmıyız sıkıntı olurmu alan varmı daha once?

gümrük memurunun insafına kalırsınız..

ama üzerine hediye diye not düşürür göndertirseniz sıkıntı olmaz gibi geliyor bana..

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.