X

Yarbay
04 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
416 (Bu ay: 7)
Gönderiler Hakkında
X
5 ay
Araç yaşlanınca değiştirilmeli mi?
Etrafımda çok görüyorum. Çok fazla değer (makas açılmadan) kaybetmeden yenileyen çok kişi var. Elimde 2013 model Peugeot 308 sportium var. Cam tavan, dizel, otomatik. Aracımda çok şükür sıkıntı yok. Bakımdan bakıma gidiyorum. Km 75.000 de. Aracımdan çok memnunum. Yakıt olsun, genişlik olsun, cam tavan ekstrası olsun. Şimdi ben bu aracı değiştirmeli miyim sizce her geçen gün yeni araçlarla makas açılıyor diye?
X
5 ay
Bisiklet taşıyıcı hakkında
Arkadaşlar 2013 308 aracım var. Bisiklet taşıyıcı almak istiyorum. Acs pro diye bir ürün aklıma yattı ama kullanan arkadaşların da yorumunu almak isterim.
X
7 ay
Yanlış bisiklet geldi, sizce iade etmeli miyim?
Arkadaşlar trendyol üzerinden ümit mirage 24 jant v fren bisiklet sipariş ettim. Ancak mekanik diskli yollamışlar. Sizce iade etmeli miyim? 13 yaşındaki oğlum için almıştım.
X
8 ay
Kaza yaptım.
Fotoğraflar aşağıda.

Netice ne olur arkadaşlar?

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
X
8 ay
Yoğun kar yağışı beklentisi var. Tedbir alan var mı?
Gelecek hafta için özellikle İstanbul için uyarı var. Kapalı otoparkı olan için sorun yok ama dışarıda parkeden ve hergün kullanmak durumunda olan arkadaşlar önlem düşünüyor mu? En azından kar yağışı haftası için ücretli kapalı otoparka bırakma ya da yakında avm, hastane varsa onların otoparkını kullanma gibi.
X
8 ay
Yeni hat alma hakkında
Evde durması, acil durumlar için yeni hat alacağım. Uygun fiyatlı olabililmesi için nasıl bir yol izleyeyim sizce?
X
9 ay
Araç hakkında fikrinizi alabilir miyim?
X
9 ay
Karlı hava sonrası ilk çalıştırma
Arkadaşlar aracım 2,5 hafta kadar yatıyordu. Buçuklu haftası kar altında geçti. Bugün yıkamadıysa gideyim dedim. Aracı çalıştırdım. Tek kontak çevirme ile teklemeden çalıştı ama çalıştıktan hemen sonra motor stop edecekmiş gibi sesi kesilir gibi oldu ama sonra toparlayarak kendine geldi. Araç 2013 model. Maalesef hiç antifriz değişmedi. Fabrikasyon anlayacağınız. Ondan olabilir mi? Ya da başka birşey? Ya da normal mi?
X
geçen yıl
İstanbul Havalimanı güzergahı hakkında yardım
Kayaşehirden İstanbul havalimanına gideceğim ama araçta hgs var ama etiket yok. Gideceğim güzergahta serbest geçiş mi var yoksa bariyerli turnike mi var? Hgs etiketi olmadığı için bariyer maalesef kalkmıyor.
X
geçen yıl
Kırık far ayağı muayeneden geçer mi?
Farlar sağlam. Camlarda sorun yok. Ama far ayağı kırık önlerin ikisinde de. Belki önceki muayenelerdende bu şekilde geçti bilmiyorum ama tüvtürk sitesinde camlarda hasar olmamalıdır diyor. Far ayağından bırakırlar mı sizce?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.