Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
189
Tıklama
0
Öne Çıkarma
SX1'de düzgün çalışan camcorder yazılımı!

S sleytr Konu Sahibi
17 yıl (38 mesaj)
merhaba,

SX1'de düzgün çalışan (çektiği videolarda renk sorunu olmayan) bi camcorder programı yok sanıyordum. yani denediğim hiçbir program ve fw güncellemeleri işe yaramamıştı. üstelik yabancı bazı forumlarda da bu yönde yorumlar okumuştum. ama dün yeni alınmış ve bellek kartını satan telefoncu tarafından içine bir sürü program yüklenmiş bi SX1 kurcaladım biraz. üzerine kurulu "eti camcorder" sorunsuz ve sınırsız bir şekilde video kaydı yapabiliyordu! sanırım sürümü biraz daha eskiydi çünkü benim denediğim sürümlerin ayarlar bölümünde daha çok özellik vardı. Malesef telefoncu sis dosyasını silmiş o yüzden kendime kopyalayamadım.

Kendi telefonumu Ankara'da bir mağzandan garantili olarak almıştım. Şu anda yüklü fw 15. (burda tarif edildiği gibi hexeditör yardımıyla güncelledim.) daha öncede 12'ye update etmiştim. ama 12'ye update etmeden önce (yani aldığım ilk haliyle) bu programların hiçbirini denememiştim.

konu hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa çok mutlu olurum...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.