Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sword Art Online: Alicization Lycoris Hikaye ve Oynanış Fragmanı (Güncelleme)

B Bloo. Konu Sahibi
geçen yıl (19945 mesaj)
 
Bandai Namco, Sword Art Online: Alicization Lycoris için hikaye ve oynanış fragmanı yayınladı.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Oyuncular ilk defa, Sword Art Online'ın anime hikayesini, Sword Art Online: Alicization Lycoris oyun formatında deneyim edebilecek. Ana karakter Kirito olarak oynayacağınız oyunda gizemli sanal dünya Underworld'de maceraya dalacaksınız. Yoğun aksiyon, çarpıcı JRPG görselleri ve keşfedilecek geniş bir dünya sunacak Sword Art Online: Alicization Lycoris ile yolculuğunuz başlamaya hazır.

 
Sword Art Online: Alicization Lycoris 21 Mayıs'ta Japonya'da, 22 Mayıs'ta Kuzey Amerika ve Avrupa'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Güncelleme:Genişletilmiş fragman yayınlandı. Aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Y YildirimBuyucusu
geçen yıl (726 mesaj)
Sword Art Online oyun serisi içindeki en iyi oyun olacak gibi görünüyor. Deneyenlerde öyle diyor zaten. Ancak hala beklenen seviyede değil. Böyle bir markayı çok çok daha iyi kullanmaları gerekiyor. Adam akıllı bir geliştirici ile anlaşmaları gerekiyor böyle bir oyun yaptırmak için.
C CaptainReinhard
geçen yıl (298 mesaj)
Kurtzpel ve Black Desert karışımı gibi bir şey olmuş ama iyi duruyor. Anime dünyasında yerden yere vurulsa da halen çok tutulan bir seri.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: Lordiman891C CaptainReinhard
geçen yıl (298 mesaj)
Kurtzpel ve Black Desert karışımı gibi bir şey olmuş ama iyi duruyor. Anime dünyasında yerden yere vurulsa da halen çok tutulan bir seri.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: Lordiman891F Falcom lover
geçen yıl (11 mesaj)
Jrpg olduktan sonra hertürlü şans veririmDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.