Kullandığınız kulaklık da bu testi çok etkiler. Hangi kulaklıkla test ettiniz?
Ben HM601'i dinlemedim ama HM602 ve HM801'i test etme şansım oldu. Herhangi bir bass eksikliği hissetmedim. Zaten bass'a kayan bir karakteri varsa playerin, o player kaliteli değildir. Önemli olan gerçeğe yakın bir ses verebilmek. Yoksa eq'dan bass'ı sona dayayıp istediğiniz bass'ı alabilirsiniz. Sony ve iRiver da bu iş için en uygun player olur.
Kesinlikle haklısınız hocam, çoğunluk bass= kalite diyor,benim bildigim kalite= gercege en yakın ses. Bass isteyen arkadaslar Sony a veya x serisi bir cihaz+sennheiser ie8 ya da ath cks90'la coşarlar diye düşünüyorum.tecrubeyle sabittir.
fiio x3 modeli hoşuma gitti, 256 gb sd kart da destekliyor, acaba bunların radyolu modeli var mıdır ? ya da ipod'ların 160 gblık olanı var, onlarda radyo özelliği olanı var mı ?
Fiio x3 te radyo desteği yok ama çok sağlam bass verir hele birde kafaüstü sağlam bir bass kulaklığın varsa beynin sallanır... İpod kullanmadım bilemiyorum...
slm.arkadaşlar son yazılandan itibaren çok süre geçmiş ancak telefonlardan istediğim verimi alamıyorum bu yüzden buraya yazmak istedim. istediğim şey; sesi telefonlardan daha yüksek şekilde verecek, eq ayarı yapabileceğim hem kablolu hem bluetooth kulaklıkla kullanabileceğim en az 128gb. hafıza desteği olacak ve şarkılara dosya dosya girip çalabileceğim bir mp3 player arıyorum.flac dosyalarınıda okursa çok iyi olur.hifi - hiress bu özelliklere sahip olursa tadından yenmez.. tavsiye ve yorumlarınızı beklerim..
monster turbine hakkînda ne dusunuyor sunuz?
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >