D

Yarbay
04 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
359871 Gün Cezalı
357417 gün 5 s. 10 dk.
Gönderiler Hakkında
D
7 yıl
Heijan Genemi Amcalar
D
7 yıl
Eskişehir'de bonzai icen 3 genç hastanelik oldu
D
7 yıl
To have to be home sucks
2 people did hit me bad like 11 12 days ago, my mum says I have to be home for a goddamn month. I am getting bored. This is why i make topics about bonzai. I am not able to go out. I wouldnt be writting on this forum all day all night. Think this over before you get angry at me. And also I did abide by my promise about not smoking bonzai. I no more see the person who used to cut my hair
D
7 yıl
babasi kizinin namusunu kurtarmis
D
7 yıl
ölümden korkuyor musunuz?
Ölüm bize bir süpürge ucu kadar yakın olabilir. Korkuyor musunuz?
D
7 yıl
namaz kılar poisyonda bayılmak nedir yav ( küfür içermez)
Adam ölürken son ibadetini yerine getiriyor galibahttp://www.youtube.com/watch?v=229LmsbFeo4 adam resmen namaz kılar posiyonda bayılmış
D
7 yıl
Kola zararlı derler küçüklüğümden beri içerim bir zararını görmedim
Hep dersler ota boka zararlı diye. Hayatda zararlı olmayan bir şey yok zaten her şey zararlı şu hayatta Biz bu kolanın zararını ne zaman görecez. Yaşlanınca 50-60 gibi yaşlara gelince mi kolanın zararlar ortaya çıkacak?
D
7 yıl
Bu manyaklar neyin kafasını yaşıyor?
D
7 yıl
Anam kiz olarak doguramadi beni
Erkek olduk sürünüyoruz para yok. Kiz olsam parasiz kalmazdim. Her zaman sizi doyuracak besleyecek enayiler vardir. ismi 5 harfli bir kiz vardi, barda yan masadaki adama 5-6 tane bira ismarlatti ve adama vermedi. Adam göt gibi kalmisti. Kiz olsan, ortalik enayi dolu dedigim gibi.
D
7 yıl
nazan öncelin 1994 yilindaki hali güzelmis
Gideri var ben yapardim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.