Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
48
Cevap
9939
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Cevap: Starcraft Temel Hikaye ; Irkların Tarihçeleri (3. sayfa)
S
9 yıl
Binbaşı

neler kaçırmışım farkında değilim...S
9 yıl
Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen


dostum hikayenin devamı nasıl

sarah kerrigan ve raynor ve st 2 ve sonrası hikaye nasıl devam ediyor.

birisi anlatsın ingilizcem zayıf tam olarak anlamıyorumK
9 yıl
Binbaşı

Bugün 1 saatlik StarCraft trailer`ını.izledim. Bu konuyla da Starcraft hayranlığı başlayacak. Çeviriyi yapana helal olsun.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

G
9 yıl
Yarbay

Hocam hikayenin devamını bi arkadaş başka bir sitede anlatmış lakin başka site yayınlananabilirmi belirsiz şunu söyleyeyim tychus paralı asker ve birçok suçtan suçlu raynorla eski kankalar fakat tychusun kalkanı aynı zamanda kendi hapisanesi bundan kyrtulmak için raynor ile eski para edecek kalıntılara saldırıyor ki elbisesinden kurtulsun normal insanlar gibi yaşasın yesin içsin zevk alsın hatunlardan raynorda keriganı öldürmek için takılıyo ortalarda mengkslede düşman sonra zeratul geliyor raynora keriganın ölmemesi gerektini anlatıyor raynor eski kalıntıları toplayıp keriganın dnasını zergten temizlemek istiyor artık çünkü o yaşamassa zerg protos karışımı darkvoid yönetimindeki mutasyonlar evreni ele geçiriyor herşeyi yıkıp. Sonra tuchus findlayın zırhını mengsk yapmış ve keriganı öldürmeye çalıştığı anlaşılıyor ve Son bölümde keriganın dnaları kurulan xelnaga sütünuyla temizleyip insan olduğunda tychus onu tam vuracakken raynor manitası keriganın üzerine atlayıp kurşunu engelliyor ve tychusu kafadan vurup kerigan manitasını alıp zerg memleketinden mengskin oğlu valerianın olduğu köprülü sektöre yol alıyor< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

K
9 yıl
Binbaşı

Biraz araştırdım, 4 tane Hikaye konusu buldum farklı forumlardan. Hangisi asıl hikaye onu bilmiyorum. Lütfen bilgi sahibi bana ulaşabilir mi, şu an gerçekten de Starcraft`ın efsanesini öğrenmek istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 3 cevap geldi.
O
8 yıl
Er

Güzel anlatım okumakta zorluk çektim o acılarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsmanlıOyuncu -- 2 Mart 2014; 18:32:17 >

K
8 yıl
Binbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: kurtlar1971

Biraz araştırdım, 4 tane Hikaye konusu buldum farklı forumlardan. Hangisi asıl hikaye onu bilmiyorum. Lütfen bilgi sahibi bana ulaşabilir mi, şu an gerçekten de Starcraft`ın efsanesini öğrenmek istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Aradan bir sene geçmiş, kimse yardım etmemiş< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

P
7 yıl
Binbaşı

Harbiden konu olarakda efsane bir oyun.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

E
6 yıl
Çavuş

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.