S

Yarbay
22 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme (?)
252 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
S
2 yıl
İpad için oyun kolu önerebilecek var mı?
Sitesinde bazı oyun kollarından bahsetmiş ancak fiyatları yüksek gibi geldi bana, alternatif önerebilecek var mı?
S
2 yıl
Oyun konsolu tavsiyesi
Ailecek vakit geçirmek için eğlenceli oyunların olduğu oyunların ilaçlı olarak bulunabildiği fiyatı arşa ulaşmamış bir konsol tavsiye eder misiniz?
S
2 yıl
Çocuklarla vakit geçirmek için ne önerirsiniz?
Arkadaşlar çocuklarla vakit geçirmek için fazla pahalı olmayan, oyunları uygun olan eğlencenin dibine vurabileceğimiz bir konsol önerir misiniz? Hiç konsol işlerinden anlamıyorum.
S
2 yıl
Windows 10, sürüm 20H2 güncellemesini yapmalı mıyım?
Windows 10, sürüm 20H2 adında bir güncelleme geldi bu güncellemeyi yapmalı mıyım? Ekşide bilgisayarı çok yavaşlattığından felan bahsetmiş. Güncelleme ile ilgili bilgisi olan var mı?
S
2 yıl
Hunter Biden Pedofilileri ve Vatikan
Sosyal medya ve ABD basını çalkalanıyor. Vatikanın elektrikleri kesildiğinde papanın çocuk kaçakçılığından ve dolandırıcılıktan tutuklandığı söyleniyor. Hunter Bidenin laptopundan çıkan pedofili videoları Trumpın eski avukatı tarafından sosyal medyaya yüklenmiş. Ulusal güvenlik muhafızlarının harekete geçtiği ama ne amaçlı olduğu belli olmadığı söyleniyor. Daha öncesinde Obama'nın da adı Pizzagate skandallarıyla anılmış ancak üstü kapatılmıştı. Artık kılıçlar çekildi, umuyorum ki bu uluslar arası pedofili çetesi bir an önce çökertilir ve bu pislikler gün yüzüne çıkartılır.
S
2 yıl
Microsofttan itiraf niteliğinde açıklama, çip gerçeği!
Microsofttan itiraf niteliğinde açıklama, çip gerçeği!

Microsoft yetkilileri sorulan sorular üzerine yaptıkları açıklama ile çip gerçeğine ışıl tuttular. Yetkililerin belirttiklerine göre yıllardır bişgisayarlara çip takıldığını itiraf etmiş oldular. Evet yanlış duymadınız bilgisayarlarda çip olduğu gerçeğini öğrenmiş bulunuyoruz.
S
2 yıl
Youtube video yükleyemiyorum.
Telefonda youtube video yükleme ekranında bir hata alıyorum.

Telefonum mi 9t pro, bilgisi olan var mı?

< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 yıl
Photoshop'un genel olarak yavaş açılması.
Arkadaşlar merhabalar. Bilgisayarda photoshop'un yavaş açılması beni benden alıyor. Totalde 10-15 sn zaman alıyor neden bu kadar yavaş açıldığını anlamıyorum.

Bilgisayarım i5 10400f işlemci 2x8gb ddr4 ram ve samsung 970 evo nvme ssd takılı. Bana 2 sn.de açılması gerekiyor gibi geliyor. Genel olarak yapılması gereken ayarlara baktım ama halen yavaş gibi geliyor. Bu konuda fikri olan var mı?
S
2 yıl
HP'nin rezilliği
Yıllardır kullandığım HP 4640 yazıcının yardımcı programı kendisini otomatik olarak kaldırmış. Sonrasında bana yeni sürümü bulup yüklemek kaldı tabiyki ama oda nedir? Tarama yapmak için bile HP'nin özelleştirilmiş kişiselleştirilmiş zamazingosunda hesap açmam gerekiyor. Yedi sülalesinin kulağını çınlattığımın yazılımcılarına buradan selam olsun. Tek yapması gereken yazdırmak ve taramak olan alet benim kişisel mailime dokümanlarıma ve bilzümre bilgime erişmek istiyor. İçimden geçenleri anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalıyor. Bunlara kesilen cezalar az bile ama bu ülkede kimi kime şikayet edeceksin.
S
2 yıl
10400f için cpu soğutucu
Ucuz yollu ama iş gören birşey istiyorum. Thermaltake contac 30 ve xigmatek gaia 2 vardı bende ikiside lga1200 uyumlu değilmiş.
Tavsiye verebilecek var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.