Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
969
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Spor Salonu Hamlama Sıkıntısı
O
8 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Geçen hafta spor salonuna yazıldım. Amacım fit bir vücuda sahip olmak boyum 1.76 kilom 82-83. İlk hafta tamamen kardiyo yaptım ve bu hafta aletlerle çalışmaya başladım. İlk gün göğüs ikinci gün arka kol ve bugün omuz çalıştım. Kollarım göğsüm falan fena hamladı. Bunun bir çaresi var mıdır? Tecrübeli olan var mı ?A
8 yıl
Yüzbaşı

aynı dertten bende de var ağrı kesici kullan derim. bu arada spor salonuna kaç liraya yazıldın.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
A
8 yıl
Er

yapman gereken sey 2 lıra cıvarında sırdalud yada voltaren tarzı sptık seylerkullanman eczanede satılan yada soguma kısmını uzun tutucaksın antrenman sonrasında
son olarak her ıkısınıde yapmıyorsan eger
bır sonrakı gun 25 dakıka 4-5 sevıyede yuruyeceksın


Bu mesaja 1 cevap geldi.
U
8 yıl
Çavuş

Çok ağır başlamışsınız. Başlangıç için full body çalışmanız daha faydalı olacak. Full body'den kastım her kas grubunda 2 hareket yaparak en az 1 ay çalışın ve 1 gün ara vererek(isterseniz bugün de kardio yapabilirsiniz fakat başlangıç için çok yorucu olacaktır) çalışabilirsiniz. en az 1 ay düzenli bu şekilde kiloları artırarak çalıştıktan sonra her kas grubu için başka bi gün çalışmaya başlayabilirsiniz.

kas çalışmak yoğun emek ve çaba gerektiriyor.

Kasların içinse 1-2 gün dinlenin daha sonra yeniden kas gruplarınızı daha iyi ısıtarak çalışın. Ağrılarınız azalacaktır.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
O
8 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Sadece ilk hafta yaşadım o sıkıntıyı. Şimdi daha fazla ağırlık kaldırsam dahi sıkıntı olmuyor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.