aga sabah vardiyasinda 10 saat oglen vardiyasinda 7.5 saat çalışıyorsun 1 gün full 12 saat haftalık 45 saati hayli hayli geçiyor hiç akıl yok mu sizde ?
Kardeş yeterki işten çıkarmasınlar diye köpek gibi çalışıyoruz ne yapalım ? Hatta geçen yıl çalışma ve sosyal bakanlığına ŞOK marketlerini fazla mesai ücretimizi vermiyorlar diye şikayet etmiştim bayan müfettiş eski çalıştığım mağazaya gelmiş beni aradı ve hangi mağazadasın denetlemeye geliyorum dedi bende şikayetimden vazgeçtim dedim sonra bayan bana ( devletin memurunu niye oyalıyorsun ) diye fırça attı
Kesinlikle öyle. 2 ay çalıştım ve çıktım. Mesai yok, yemek yok, mola saati belirsiz. Ayrıca bu işin psikolojik yönü daha kötü. Müşterilerle uğraş, iş arkadaşların yeri geldiğinde fırça atsın ve arkandan konuşsun. Kendileri çalışmaz seni çalıştırır vs vs bir sürü dert. Tek iyi yanı, hava şartları açısından avantajlı. Yazın çok iyi özellikle. Dışarıda yapılan işlere veya fabrikalara göre iyi. Klimalı ortam sonuçta. Ama onun harici zor gerçekten.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @DeepImpact.