Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sınırsız Google Drive Alanlı .EDU Mail - Office 365 - Jetbrains - Amazon/Twitch Prime - Dreamspark

J
JaimeLannisterr
geçen ay (12 mesaj)
-Sınırsız Google Drive Alanına sahip .EDU uzantılı mail hesabı (1 TB-5 TB GİBİ SINIRLAR YOK, GERÇEK SINIRSIZ ALAN HAKKI)
-Bu maile özel ücretsiz servisler;
6 ay Amazon Prime - 6 ay Twitch Prime - AUTODESK - MS Dreamspark ve daha fazlası...
Diğer bu tür sınırsız google drive alanlı mail satıcılarına göre daha çok birikim, doğru düzgün birinci elden tedarikçim ile foruma aylardır uygun garantili fiyatlardan bu mailleri sağlamaktayım!

FORUM DIŞI İLETİŞİM İÇİN SKYPE: doctoralphaz
Aşağıdaki linkten tüm müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz! Aylarca tek bir olumsuz yorum almadan onlarca satış yaptım ve sonucunda onlarca referans elde ettim! Türkiye'de en güvenebileceğiniz Sınırsız Google Drive alanına sahip EDU mail satıcısı!
R10 konu linki (referanslarıma göz atabilirsiniz) :https://www.r10.net/account-amp-lisans-satisi/1851086-sinirsiz-google-drive-alanli-edu-mail-office-365-twitch-prime-ms-dreamspark-indirim.html
Fiyatlandırma • Mail adresi .edu uzantılı olup, güvenlik sebebiyle üniversite adı satıştan önce paylaşılmamaktadır.
 • .edu uzantılı mail adresinize Gmail aracılığıyla giriş yapabilir ve sınırsız Drive alanınızı da aynı şekilde sorunsuz kullanabilirsiniz.
 • Verilen mail adresinden yararlanarak konuda belirtilen ücretsiz servislerden yararlanabilirsiniz
 • Verilen mailler hiç kullanılmamıştır. Hepsi tamamen size özel olarak oluşturulmaktadır. Gizlilik konusunda sorun yaşamazsınız
 • Mail size teslim edildikten sonra gmail üzerinden şifrenizi ve diğer tüm bilgileri değişebilirsiniz.
 • Hesap size teslim edildikten sonra sorumluluk size aittir. Hesabın Drive alanına yüklenen herhangi bir içerik (telifli dosya vb.) veya google kuralı yüzünden kapatılması durumunda sorumluluk kabul etmiyorum.
 • Hesaplar size teslim edildikten sonra hesabın giriş bilgilerini değişip hesaba sadece siz erişebilirsiniz. Satıştan sonra kesinlikle iade yoktur. Hesaplar size özel açılmaktadır ve iade alıp başkasına satma şansımız yoktur. Bizden kaynaklı sorunlarda değişim garantisi sunmaktayım.
 • Sorularınız ve tabloda belirtilen adet fiyatları haricinde özel fiyatlar almak için pm atabilirsiniz :)
  Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

 • < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaimeLannisterr -- 15 Şubat 2019; 1:36:33 >

  Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
  1
  1 Sınırsız Google Drive Alanlı .EDU Mail - Office 365 - Jetbrains - Amazon/Twitch Prime - Dreamspark [b]-Sınırsız Google Drive Alanına sahip .EDU uzantılı mail hesabı (1 TB-5 TB GİBİ SINIRLAR YOK, GERÇEK SINIRSIZ ALAN HAKKI) -Bu maile özel ücretsiz servisler; 6 ay Amazon Prime - 6 ay Twitch Prime - AUTODESK - MS Dreamspark ve daha fazlası... Diğer bu tür sınırsız google drive alanlı mail satıcılarına göre daha çok birikim, doğru düzgün birinci elden tedarikçim ile foruma aylardır uygun garantili fiyatlardan bu mailleri sağlamaktayım![/b] FORUM DIŞI İLETİŞİM İÇİN SKYPE: [color=#00CCFF]doctoralphaz[/color] Aşağıdaki linkten tüm müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz! Aylarca tek bir olumsuz yorum almadan onlarca satış yaptım ve sonucunda onlarca referans elde ettim! Türkiye'de en güvenebileceğiniz Sınırsız Google Drive alanına sahip EDU mail satıcısı! R10 konu linki (referanslarıma göz atabilirsiniz) : https://www.r10.net/account-amp-lisans-satisi/1851086-sinirsiz-google-drive-alanli-edu-mail-office-365-twitch-prime-ms-dreamspark-indirim.html [center][size=2][b]Fiyatlandırma[/b][/size][/center] [center][IMG]https://i.hizliresim.com/LlGX5z.png[/IMG][/center] [*]Mail adresi .edu uzantılı olup, güvenlik sebebiyle üniversite adı satıştan önce paylaşılmamaktadır. [*].edu uzantılı mail adresinize Gmail aracılığıyla giriş yapabilir ve sınırsız Drive alanınızı da aynı şekilde sorunsuz kullanabilirsiniz. [*]Verilen mail adresinden yararlanarak konuda belirtilen ücretsiz servislerden yararlanabilirsiniz [*]Verilen mailler hiç kullanılmamıştır. Hepsi tamamen size özel olarak oluşturulmaktadır. Gizlilik konusunda sorun yaşamazsınız [*]Mail size teslim edildikten sonra gmail üzerinden şifrenizi ve diğer tüm bilgileri değişebilirsiniz. [*]Hesap size teslim edildikten sonra sorumluluk size aittir. Hesabın Drive alanına yüklenen herhangi bir içerik (telifli dosya vb.) veya google kuralı yüzünden kapatılması durumunda sorumluluk kabul etmiyorum. [*]Hesaplar size teslim edildikten sonra hesabın giriş bilgilerini değişip hesaba sadece siz erişebilirsiniz. Satıştan sonra kesinlikle iade yoktur. Hesaplar size özel açılmaktadır ve iade alıp başkasına satma şansımız yoktur. Bizden kaynaklı sorunlarda değişim garantisi sunmaktayım. [*]Sorularınız ve tabloda belirtilen adet fiyatları haricinde özel fiyatlar almak için pm atabilirsiniz :)[hr][size=2][b][color=green]Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.[/color][/b][/size]  Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
  Fiyat : 1 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Adana,Seyhan Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

  Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

  Öne Çıkar 0 oy  A
  aftih
  2 ay (179 mesaj)
  Arkadasa tesekkurler gece 11de havale gectim ve aninda hesabi yolladi. Gmail ile giris yaptim kontrol ettim sorun yok. Tesekkurler.
  E
  ElvedaTR
  geçen ay (192 mesaj)
  Arkadaşın iletişimi ilgisi gayet güzel ve çabuk ceveplıyor gönül rahatlıgıya alabilirsiniz ben dendim gayet anlatıldıgı gibi dürüst satıcı teşekkürler