H

Teğmen
24 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
H
2 yıl
KADROYA ÇATLAĞI/KIRIĞI KAYNAĞI HK. YARIM
Merhaba arkadaşlar 2. el bir bisiklet alayım dedim maalesef kazıklandım kadronun arka tarafı kırık çıktı bisikletçiye bakıma götürdüğümde öğrendim , arka tarafta tekeri tutan kısımda çatlak var iki noktada orayı kaynak yaptırsam İstanbul şişli civarında yada yakın civarda bu işten anlayan usta tavsiyesi rica ediyorum-aleminyum kadro ümit bisiklet < Resime gitmek için tıklayın >
H
3 yıl
ESNAF MENÜ BÜYÜK ŞİRKET TARİFESİ(5000dk 12gb 500sms 26,55TL
Merhaba arkadaşlar faturalı hattımın taahhüt süresi dolmuştu tarife değişikliği ekranından baya bir tarife çıkıyordu bu aşağıdaki tarifenin fiyat ve özelliklerine bakınca çok uygun geldi değişikliği yaptım oldu fakat sonra ayrıntıları okuyunca personel tarifesi diyor güncel faturada tutar çıkmıyor personel değilim tabiki. Bu tarifeye devam etsem sorun olurmu çok mu çakallık olur :D başına gelen varmı hiç?
https://kurumsal.turktelekom.com.tr/mobil/konusvemesajlas/mobil-faturali-hatlar/sayfalar/esnaf-menu-buyuk-sirket-tarifesi.aspx
H
10 yıl
FOX SPORTS HD YAYINDA
Sanırm kimse bu konuyu vermemiş 79. kanalda Fox Sports HD yayındadır bilginize....
H
11 yıl
renault megane coupe kapı açılmama sorunu
Merhaba arkadaşlar 98 model coupe 1.6 var dışarda soğukta olduğundanmıdır bilmem kapıları açılmıyor uzaktan kumandada kilit açmaya kapamaya basınca hiçbir ses vermiyor ve kapılarda açılmıyor anahtarla açmaya da çalıştım ama anahtar dönmüyor ne yapmak gerekir başınıza geldimi hiç?
H
13 yıl
Logitech z5500 de 5+1 sorunu
logitech z5500 var ama ne yaptıysam front right ı çalıştıramadım ses kartında yada z5500 ün kendi testini yapınca sorunsuz ses çıkıyor ama winamp yada media player ile müzik dinlerken ,film izlerken ondan ses gelmiyor
ne yapmam gerekir acaba?
H
14 yıl
ADSL de yeni tarifeler geliyor -muş-
Türk Telekom'un, 2005 kasım ayı indirimi sırasında 256 K'ya çıkardığı sınırsız hat için hız arttırımı geliyor. 1 MB olarak verilen yeni hattın fiyatının aynı kalacağı da bildiriliyor.

Kısa bir süre önce "yaz fırtınası" başlığı ile ADSL kampanyası düzenleyen TTnet, 4 haziran - 31 ağustos arasında abone olan ve 24 ay süreyle TTnet kullanacağını beyan eden kullanıcılarına yarı fiyat uygulayacağını ve ADSL modem hediye edeceğini bildirmişti.

Bu kampanyanın eski kullanıcıları üzmesi nedeniyle, örneğin 256 K sınırsız için kampanya dışı perakende fiyatın 50 TL üstünde belirlenebileceği ama eski kullanıcıların hızlarının artarken fiyatların aynı düzeyde tutulacağı bildiriliyor.

Fiyatlar henüz TK onayını beklediği için resmen açıklanmadı.

TTnet'in halen ADSL alanında Öner-Kazan, Son Sürat Fırsat ve "Yaz Fırtınası" kampanyaları bulunuyor.

Türk Telekom halen sabit hat tarafında kayıp yaşarken, gelirlerini ADSL kullanıcılarının artan sayıları ve kullanımları ile ayakta tutuyor. Geçtiğimiz hafta açıklanan Toptan ADSL Referans Fiyat Tarifesi ISS'lere de kendi hizmetlerini satma olanağı vereceği yani bir anlamda rekabeti sıkıştıracağı için TTnet, müşterilerini en az 24 ay elinde tutmayı sağlayacak kampanyalar düzenliyor.
kaynak:
http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=18534
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.