Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Shakedown: Hawaii 7 Mayıs'ta PS4, Switch, PS Vita ve PC için Çıkacak

B Bloo. Konu Sahibi
3 yıl (21243 mesaj)
 
Geliştirici Vblank Entertainment, Retro City Rampage'in devam oyunu olan 16-bit açık dünya macera oyunu Shakedown: Hawaii'nin 7 Mayıs'ta $19.99 fiyattan PlayStation 4, Switch, PS Vita ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu.

3DS versiyonu da geliştiriliyor fakat üzerinde birazcık daha çalışılması gerekiyormuş. PlayStation 4, Switch, PS Vita ve PC versiyonlarından kısa bir süre sonra çıkacak. Orijinal 3DS ve New 3DS desteklenecek.

Oyunun Epic Games Store üzerindeki tanıtım yazısı:


Adanın tamamı ele geçirilebilir ... ya da en azından doğru iş modeliyle olabilir!
 
Shakedown: Hawaii açık dünya aksiyonunu ve imparatorluk yapısını birleştiriyor. Açık dünya görevlerini tamamlayarak, işletmeler alarak, rakipleri sabote ederek, araziyi "yeniden imar planı hazırlayarak" ve koruma parası için dükkanlara şantaj yaparak "meşru" bir şirket kur. CEO sensin, süper gücün şüpheli bağlı ortaklıklar, gizli hizmet ücretleri, yanıltıcı reklamlar ve dikkat çekmeyecek ek bilgiler.


Yeni fragmanları aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.  
 
 
 
 

F FroLeM
3 yıl (59 mesaj)
Vita ne ararla bazarda.< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >


M mahsur kalan adam
3 yıl (3245 mesaj)
@ali_ihsan21
Seninki geliyor ustaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.