Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
475
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Serhat Akin

O oblyss Konu Sahibi
9 yıl (180 mesaj)
açın 85. dakikasında saha içinde iki takım futbolcuları arasında gerginlik yaşandı. Eyüpspor Kulübü Başkanı Şevket Sever ile yöneticiler araya girerek oyuncuları sakinleştirmeye çalıştı.

ÖNCE VURDU SONRA FIRLATTI
Kavga, maçtan sonra büyüdü. Fenerbahçe ve Milli Takım'ın eski futbolcusu Altaylı Serhat Akın, Eyüpsporlu Eren Aydın'ın babasının kafasına çekiçle vurdu; sonra da fırlattı. Fırlatılan çekiç, Eyüpsporlu Ali Cansun'a isabet etti.

POLİSLER KARAKOLA GÖTÜRDÜ
Yaşananlar sonrasında Eyüpspor Kulübü, Serhat Akın'dan şikayetçi oldu. Polisler, Serhat Akın'ı ifadesini almak üzere karakola götürdü

ALİ CANSUN'DAN AĞIR İFADE
Ali Cansun maçtan sonra attığı tweet'lerde olayı anlattı. Ali Cansun, Serhat Akın'a ağır ifadeler kullandı. Serhat'a "Şerefsiz" diyen Ali, fırlatılan çekicin resimi de paylaştı.

http://spor.haberturk.com/futbol/haber/787291-rakibine-cekic-firlatti
J josrdr
9 yıl (2089 mesaj)
boğa'ya bak sen
S SüperSiper
9 yıl (345 mesaj)
çok özledim be seni kadıköy boğası. keşke gelip sadece kulübede otursan. elin ali cansunu yerine gslilere tslilere filan saldırsan keşke. aykutun ruhsuzluğunu ancak sen giderirsin be
L lars ulrıch
9 yıl (2283 mesaj)
Serhat Akın Can'dır!
K Kramers Lawyer
9 yıl (1963 mesaj)
Futbol insanın gözünü köreltiyor,zalimi övmeye başlıyor insan gitgide.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.