Var mı hiç bu makineyi inceleyen düşünen. Ben de almaı düşünüyorum bu makineyi .Teknik özellikleri güzel. Kasım/2018 de satışa sunulmuş yeeni bir makine. Pek kullananı yok. Satıştaki eleman çok tavsiye etti. Sattığımız müşteri çok memnun dedi ama. Umarım da öyledir.
Makinayı bugün teslim aldım, monte edildi ve çalıştırdım. Şimdilik güzel görünüyor herş < Resime gitmek için tıklayın >ey. Zaman içinde sorular olursa cevaplamaya çalışırım.
Samsung merkez serviste çocuğun arkadaşı teknisyendir. Bende de 8-6 var. Makina çok iyi ama çocuğun demesine göre 10 kg lar çok sıkıntı çıkarıyor. Mantıken aşırı yüklemerden dir diye düşünmekteyim.
Tercih edilebilir mi? Artısı, eksisi nelerdir?