Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
626
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Samsun mu antep mi?
H
3 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

hangisi? Adanalıyim< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

M
3 yıl
Yüzbaşı

samsun< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

W
3 yıl
Er

Samsun< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

O
3 yıl
Teğmen

antepG
3 yıl
Onbaşı

tabii ki de samsun daha sosyal olur deniz orman kamp felan samsuna git derim< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ç
3 yıl
Yüzbaşı

Samtep< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

H
3 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Antep seçtim. 8 saatlik yol için değmez .< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

B
3 yıl
Onbaşı

Hocam bölümleri bilmiyorum ama antepliyim sana biraz açıklayayım Antep i. Hocam Antep genel olarak güzel bir yer üniversite civarı çok hareketli üniversite civari cok pahalı değildir ama çok ucuz da değil . İbrahimli- emek civari gelişmiştir ama biraz pahalidır . Ulasım hiç sorun değil tramvay-otobüs hatları var . Büyük bir şehirdir muğla ile karşılaştırılamaz bile . Yerli antepliler çok iyidir ama son 20-30 yılda çok fazla göç aldı demografik yapı baya bozuldu o eski yardımsever , misafirperver antepliler malesef eskisi kadar çok değil . Eski Antep i görmek için çarşı-kalealtı civarına gitmeniz lazım neredeyse tüm turistik yerler oralarda. Bunlar dışında merak ettiğiniz herhangi bir şey olursa sorabilirsiniz .
Hocam biraz önce benzer bir konuya yazdığım yazı< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.