B

Onbaşı
23 Ağustos 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
53 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
3 ay
Üniversitelerin kapalı olması beni çok üzüyor
Üniversite 1. sınıf öğrencisiyim, 1 dönem hazırlık okudum 2. dönemin ortasında üniversiteler uzaktan eğitime geçti. Lisede 11. sınıftan itibaren çalıştığım, uğruna birçok emek verdiğim üniversitenin kapalı olması beni ciddi anlamda üzüyor. Ayrıca çevrimiçi derslerin gerçekten çok ama çok verimsiz olduğunu düşünüyorum bir şeyler öğrenmekte zorlandığım için endişeleniyorum. Sizce neler yapmalıyım ?

not : Sadece seks yapmak için üniversitelerin açılmasını istiyorsunuz diyen saygı değer kişiler için söylüyorum: Sevgilimle aynı şehirdeyiz ayrıca İTÜ'nün en yüksek puanla alan bölümlerinden birinde okuyorum.
B
10 ay
Türkiye'deki bir üniversiteden ABD'deki bir üniversiteye burslu geçiş
Merhabalar, böyle bir şey mümkün mü ? Mümkünse eğer bilgilendirebilir misiniz nasıl oluyor bu işler diye ?
İTÜ de okuyorum , 5.7k sıralamayla girdim
B
11 ay
Makale yazarak para kazanmak
Merhabalar , ben üniversite öğrencisiyim tarihe uzun zamandır merakım var ve bu şekilde bir bilgi birikimi elde ettim. Bu aralar zaten üniversiteler kapali olduğu için ve boş zamanlarımı verimli bir şekilde geçirmek istediğim için bazı sitelere veya bloglara tarih konusunda makale yazıp çok bir şey olmasa da bir miktar para kazanmak istiyorum lâkin hangi sitelere veya bloglara yazılır bilmiyorum . Önerebileceğiniz site, blog vb. yerler var mı ?
B
11 ay
Epic Games Gta 5 Sorunu
Merhabar bugün Epic Games ten Gta 5 i indirmeye karar verdim. Tam 89.5 Gb inmişti ki Epic Games uygulaması hicbir şekilde tepki vermemeye başladı kütüphane indirilenler falan hiçbir bölüme tıklanmıyordu. Durum böyle olunca uygulamayı kapatmaya karar verdim yeniden açtığımda Gta 5 indirilmiş olarak görünüyordu. Gta 5 i çalıştırmaya çalıştığımda ise haliyle çalışmıyor ne yapmalıyım ? Yeniden indirmek sıkıntı zaten 94 Gb oyun ki 89Gb inmiş .
B
geçen yıl
Gta 5 için tavsiye
Yüksek ayarlarda gta 5 oynayabileceğim bir bilgisayar arıyorum . Bunu yapabileceğim en uygun bilgisayarlar kaç TL olur acaba ?
B
2 yıl
İstanbul da öğrenci masrafı ?
Ne kadar tutar ?
B
2 yıl
Galaxy s10 pubg sorunu
Ağır olan birçok oyunu en yüksek kalitede takılmadan , kasmadan oynayabiliyorum misal GTA SA , Asphalt 9 , Real Racing 3 . Ama pubg de hangi ayarlarda olursa olsun takılmalar oluyor . Dün iphone 7 plusta pubg yi en yüksek ayarlarda hic takılmadan oynadım . Ama s10 a kasıyor . Bir çözümü falan var mıdır bu durumun ?
B
2 yıl
Almancayı gelistirmek
Şu an almancam a1-a2 civarı bir şey . Bunu nasıl b2-c1 seviyesine kadar yükseltebilirim ?
B
2 yıl
B1 den c1 e
Merhabalar ingilizce seviyem b1-b2 arası bu sene üniversiteye gideceğim ingilizcemi nasıl c1 seviyesine çıkarabilirim ?
B
2 yıl
Ayda 500-600 lira para kazanmak ?
Üniversiteye yeni başlayacağım ayda 500-600 lira kadar para kazanmak için ne yapmalıyım ? Başlangıç sermayesi en fazla 200-300 lira olabilir . Dropshipping , borsa vs vs... ne önerirsiniz ,nasıl bir yol izlemeliyim ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.