Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sahte kaplıca , sıcak su kaynağı yapsam

T Tensegrity Konu Sahibi
7 ay (446 mesaj)
Sevgili ana baba ayrı kardeşlerim yine bulgur kazanı gibi kocaman kafama bir fikir geldi bacasız fabrika şeklinde paraya para demiyecez kolay yoldan zengin olacağız

Hemen açıklayalım öne bedava su bulmamız lazım. Belediye bakım için su kesintisi yaptığında işin gerçeği ortaya çıkmaması gerekiyor. İlk baştan doğal su kaynağı bulmamız gerekiyor. Suyun kalitesi hiç fark etmez. Suyu bulduktan sonra zemin altına gizli bir su ısıtma sistemi yapacaz. Isıtığımız sıcak suyu doğal kapiblıcaymış gibi kendi kendine çıkıyormuş gibi fışkırtacaz , sonra bir kaç tanıtım reklamı yapıp her keze tanıtacaz romantizma eklem rahatsızlığı olan insanlar gelmeye başlıyacak.

İşin ikinci aşaması ısıtma için harçanan giderler tesis üzerine kurulan işletmeler arasında paylaşılacak yani ortada simitsinden çaycısı na otel müdüründen oda sorumluna büyük bir şebek oluşmuş olacak sırrın ortaya çıkması demek işlerinin bozulması anlamına gelir.
Sahte sıcak su tesisi yada sahte doğal kaplıca filan , bölgeye yeni bir işletme geldiğinde sıcak su için gereken gideri karşılacak , tesise ilave oldukça şebekeye yeni dolandırıcılar yeni suç ortakları eklenmiş olacak

Birinin de çıkıp gerçeyi söyleyeceğini sanmıyorum çok büyük rüşvetteler ve tesise ile hizmet için ortaklık teklifi olduğu sürece bu büyük yalan deva eder diye düşünüyorum . Turist çekip memlekete sıcak döviz getireceğini düşünürsek bazı kuruluşlar tarafından da göz ardı edilebilir .

Evet sevgili dh karseşlerim olur mu ha olur mu nasıl fikir.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T tulum peyniri
7 ay (63 mesaj)
Şerefsizim benim aklıma geldiydi.
E El Topo
7 ay (2582 mesaj)
O kadar suyu aynı anda ve kaplıca sıcaklığında ısıtabilmen için füzyon reaktörü falan kurman lazım yerin altına, o iş yaşDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.